e
sv

Vecteezy | Vektör, Görsel, Video, 3D Tasarım, Font Arşivi

25 Okunma — 29 Nisan 2023 23:29
Vektör, Görsel, Video, 3D Tasarım, Font Arşivi
avatar

Adem TÜRK

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vecteezy.com, milyonlarca vektör grafik kaynağına ev sahipliği yapan bir çevrimiçi kaynak sitesidir. Kullanıcılarına ücretsiz ve premium vektör grafikleri sunar. Kullanıcılar, farklı kategorilerde sınıflandırılmış binlerce yüksek kaliteli vektör görsel video grafikler arasından seçim yapabilirler. Vecteezy, doğa, teknoloji, moda, yiyecek ve içecek, spor, sağlık ve daha birçok kategoriye sahiptir.

Vecteezy, kullanıcıların özgün tasarımlarını oluşturmak için vektör grafiklerini indirebilecekleri ücretsiz bir seçenek sunar. Ayrıca, kullanıcılar, özellikle profesyonel tasarımlar için daha özelleştirilmiş ve yüksek kaliteli vektör grafikleri satın alabilirler.

Vecteezy, kullanıcılarının vektör grafiklerini düzenlemelerine ve özelleştirmelerine olanak tanıyan bir dizi araç da sunar. Kullanıcılar, vektör görsel video ve grafikleri boyutlandırabilir, renkleri değiştirebilir, farklı öğeler ekleyebilir ve diğer değişiklikler yapabilirler.

Vecteezy ayrıca, kullanıcıların özgün tasarımlarını oluşturmak için yararlı olan diğer araçlar da sunar. Bunlar arasında, mockup oluşturucuları, font bulucuları ve diğer grafik tasarım araçları yer alır.

Vectezy.com Sitesine Gitmek İçin Tıklayın

Sitemizdeki diğer web araçlarını görmek için tıklayın

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI