No module Published on Offcanvas position

Instagram Giriş Ekranı Seçenekleri

Giriş Ekranı

Giriş ekranı, yeni bir hesap oluşturmanıza veya mevcut hesabınıza giriş yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca, önce Giriş Yap'a, ardından Unuttun mu? bağlantılarına dokunarak şifrenizi geri alabilirsiniz.

Mevcut bir hesaba giriş yaparken, hesabın kendi kullanıcı adını ve şifresini kullanmanız gerektiğini aklınızda bulundurun.

Profil

Profil, biyografinizi ve Instagram gönderilerinizi gösterir. Burada ayrıca profil bilgilerinizi düzenleyebilir ve Hesap Ayarlarınızı yapabilirsiniz.

 simgesine dokunarak profilinize gidin. Bilgisayarda profilinizi görmek için instagram.com/[kullanıcı adı] adresine de gidebilirsiniz.

Web Profilleri

İnternette Instagram hesabınıza erişmek için, instagram.com adresine gidip Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Web profilleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Kamera

 Kamera, Instagram uygulamasından fotoğraf ve video çekmenizi ve bunları Akışta paylaşmanızı sağlar. 

Ara ve Keşfet

 Ara ve Keşfet'te, henüz takip etmediğiniz hesaplardan beğenebileceğiniz fotoğraflar ve videolar bulabilirsiniz. Bunun yanında, Instagram topluluğunun keyif alacağını düşünerek derlediğimiz konuları da görebilirsiniz.

Ana Sayfa

 Ana Sayfa, siz ve arkadaşlarınız tarafından paylaşılan fotoğrafların akışını gösterir. Bu akıştaki fotoğrafları beğenebilir ve bunlara yorum yapabilirsiniz.

Hareketler

 Hareketler, gönderilerinizdeki beğenmeleri ve yorumları gösterir ve arkadaşlarınızın beğendiği ve yorum yaptığı fotoğraf ve videoları görmenize olanak tanır.

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR