No module Published on Offcanvas position

Galaxy Note 10 Plus 5G ön sipariş görseli sızdırıldı

Samsung‘un yeni Note serisi için her geçen gün farklı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 7 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğiyle tanıtılacak cihazların neredeyse tüm özelliklerini öğrendik. Bugün ise Galaxy Note 10 Plus 5G ön sipariş görseli sızdırıldı!

Galaxy Note 10 Plus 5G ön sipariş görseli sızdırıldı!

Samsung, yeni Galaxy Note serisini Ağustos’un ilk haftasında tanıtacak. Tanıtıma çok az bir süre kalmasıyla birlikte en net sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün ise Galaxy Note 10 5G ön sipariş görseli sızdırıldı.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Evan Blass tarafından Twitter‘da paylaşılan yeni ön sipariş görseli cihaz hakkındaki detayları onayladı ve 5G modelinin de yakın zamanda piyasaya sürüleceğini gözler önüne serdi.

Galaxy Note 10 Plus 5G ön sipariş görseli sızdırıldı! - ShiftDelete.Net (2)

Ön sipariş görseli 5G modelinin ön tarafını gösteriyor fakat görselde arka tarafı gösterilen cihaz standart Galaxy Note 10 varyantı. Çünkü Galaxy Note 10 Plus’ın ve 5G sürümlerinin arka kamera kurulumunun daha farklı olması bekleniyor. Ayrıca Plus ve 5G modellerinde dörtlü kamera kurulumu beklenenler arasında.

Ayrıca, sızdırılan görsel Verizon üzerinden Galaxy Note 10 Plus 5G’yi ön sipariş ederseniz hediye olarak Galaxy Note 10’a da sahip olacağınızı gösteriyor. Görselin ne zaman paylaşılacağı veya doğruluğu henüz net değil fakat sadece ABD için bile olsa Galaxy Note 10 Plus 5G modelinin yanında Galaxy Note 10’un ücretsiz dağıtımı oldukça dikkat çekecek.

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Yorum ekle

Adem TÜRK

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ