No module Published on Offcanvas position

Galaxy Fold Tasarımında Yapılan Yenilikler

Son günlerde Galaxy Note 10’un yanı sıra gündemden düşmeyen bir diğer telefon Galaxy Fold oldu. Son raporlarda Galaxy Fold tasarımı üzerinde yapılan değişiklikler sonucunda ekran kırılması sorununun giderildiği vurgulanıyor.

Samsung’a yakın kaynaklar son açıklamalarında şirketin sorunlardan arındırılmış Galaxy Fold’u sınırlı sayıda ülkede satışa sunacağını belirtmişti. Bu ülkelerin ABD, Güney Kore, Almanya, Fransa, Hindistan ve İngiltere olması bekleniyor.

Galaxy Fold’a sahip olmak gittikçe zorlaşıyor! Galaxy Fold’a sahip olmak gittikçe zorlaşıyor!
Samsung son günlerde Galaxy Note 10 modellerine odaklanmış olsa da, Galaxy Fold modeli gündemden düşmüyor. Galaxy Fold modelini bekleyenlere bir iyi bir kötü haberimiz var.

Galaxy Fold tasarımı değişti! İşte yenilikler

Ekran kırılması sorunu nedeniyle Galaxy Fold’un tasarımında yapılan değişiklik nihayet gözler önüne serildi. En önemli değişiklik katlanabilir ekranın koruyucu tabakasının tüm ekranı kaplayacak şekilde çerçevelerin içine dahil edilmesi oldu.

Bu sayede Galaxy Fold’un ekranındaki bu koruyucu tabakayı soymak mümkün olmayacak. Menteşenin üst ve alt kısmının koruma kapakları ile güçlendirilmesi ve ekranın altına ilave metal tabakaların eklenmesi ikinci değişiklik oldu.

Son olarak gövde ile menteşe arasındaki boşluk iç kısımları küçük parçacıklardan ve tozdan korumak için azaltıldı. Telefonun ilk versiyonunu deneme fırsatı bulanlar bu durumdan oldukça endişe duyuyorlardı. Eğer yeni bir aksilik yaşanmazsa, en geç Eylül ayında cihaz kullanıcılar ile buluşacak.

 

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Yorum ekle

Adem TÜRK

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ