No module Published on Offcanvas position

2020 iPhone’lar için önemli ekran özelliği

Birçok farklı marka cihazlarında 120Hz yenileme hızı ile çalışan ekranlarını kullanıcılara sundu ve sunmaya devam ediyor. Bugün sızdırılan bilgilere göre de 2020 iPhone modelleri 120Hz ekran yenileme desteği ile kullanıcılara sunulacak.

2020 iPhone’lar için önemli ekran özelliği

2020 iPhone modelleri için 120Hz ekran yenileme desteği!
Markalar cihazlarının ekran konusundaki özelliklerini geliştirmeye devam ederken Apple, özellikle mobil cihazlarında bu yenilikleri biraz daha geriden takip ediyordu. Her ne kadar diğer ürünlerinde oldukça kaliteli ekranlar sunsa da iPhone’lar için ekran konusunu bir tık daha arka planda bırakıyordu.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Ice Universe’nin paylaşımıyla da Apple’ın 2020’de çıkartacağı iPhone ekranlarının 120Hz yenileme hızına sahip olacağını bildirdi.

2020 iPhone modelleri 120Hz ekran yenileme desteği!
Apple bu teknolojiyi daha önce iPad, MacBook ve iMac’lerde kullanmış olsa da iPhone’lar için önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkacak. Şirketin 120Hz’lik yeni ekran panelinin de AMOLED olması bekleniyor.

2020 iPhone modelleri 120Hz ekran yenileme desteği! - ShiftDelete.Net

Ice Universe paylaştığı tweet ile Apple’ın ekran konusunda en büyük iki tedarikçisi olduğu bilinen Samsung Display ve LG ile tartıştığını da iddia etti. Şirketin yeni cihazlarındaki ekran panellerini kimin üreteceği ve nasıl üretileceği halen bilinmiyor. Ama Apple’ın tüm tartışmalara rağmen Samsung Display ile ekran panelleri üretimi konusunda yolları ayırmayacağı düşünülüyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Yorum ekle

Adem TÜRK

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ