UzmanWeb.Net Forum

1 Bilgisayarı 40 Kullanıcı ile Paylaşın. SUNDE Network Terminali (Okunma sayısı 1670 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yakoteknoloji

* Temmuz 22, 2010, 03:51:06 ÖÖSunde NetworkTerminali 1 bilgisayarı 40 kullanıcının eş zamanlı ve bağımsız çalışmasına olanak sağlayan sisteme dönüştürür. Ana bilgisayarınıza uygulanacak sanallaştırma çözümleri ile bu sayı 100 lerce kullanıcıya kadar çıkartılabilir.Sunde NetworkTerminali detaylı bilgi için tıklayınız.

Sunde NetworkTerminali’nin çalışması için klavye, mouse ve monitör yeterlidir. Switch üzerinden ana bilgisayarınıza bağlayacağınız terminal ile ayrı bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, bir bilgisayardan beklediğiniz özellikleri ekonomik yoldan karşılayabilirsiniz.

Sunde NetworkTerminali, bilgisayar ile kıyaslandığında %75 donanım maliyetinden, %85 bakım maliyetinden, %95 oranında da enerji maliyetinden tasarruf sağlar. Teknik veya yazılımsal bakım gerektirmeyen yapıya sahiptir ve yedeklerin silinmesi, virüs bulaşması gibi sorunları yoktur. Ayrıca bilgisayar gibi 250 Watt değil, sadece 5 Watt enerji tüketir.Sunde NetworkTerminali ürün avantajları için tıklayınız.

Ofisleriniz için, fabrikalar ve üretimhaneler için, eğitim kurumları için, radyasyonsuz olması sebebiyle hastaneler ve sağlık kurumları için işlevseldir.

SundeNetworkTerminali bir bilgisayardan beklediğiniz özellikleri karşılayabilmesine rağmen, bilgisayara kıyasla çok daha ekonomik, pratik ve güvenli bir çözüm olması sebebi ile işletme ve kurumlar için mükemmel bir çözümdür.

Sunde NetworkTerminali, işletme veya kurumunuzun performanstan ödün vermeden, maliyet ve zamandan kar etmesini sağlar. Sunde NetworkTerminali Performans testi için tıklayınız.


Teşekkürler,

Y@KO Teknoloji


http://yakoteknoloji.com/


Kayıtlı