UzmanWeb.Net Forum

Virüs problemi [çözüldü] (Okunma sayısı 3474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arif96

* Mart 13, 2009, 01:01:07 ÖÖ
arkadaşlar önce istemediğim siteler anasayfam oldu düzelttim.daha sonra sitemize giren bilmem kaçıncı kişisiniz yazısı sağ alt köşede yani saatin filan olduğu yere windows xp teması(live Informations)yazıyor yerleşti ve o yazı gelip durdu .ayrıca çalıştıra ve görev yöneticisine girsemde 1 sn sonra kapanıyor ne yapmalıyım
Son Düzenleme: Mart 13, 2009, 04:38:33 ÖÖ Gönderen: AdmiN
İmZa YoK BaRnAk BaSsAm :D

AdmiN

#1 * Mart 13, 2009, 02:59:04 ÖÖ
İlk önce soracağın soruya uygun başlık yaz.Bu tür başlıklara artık cevap vermemeye başlayacağım.
Başlat > çalıştır kısmına gir ve msconfig yaz.Çıkan pencerede başlangıç sekmesinde garip isimli dosyalar varsa onların onay işaretini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat.Sonra virüs taraması yap.Yine düzelmezse regedit'ten ayarlama yapmak gerekir.Bu sorunu nette arayıp başka kullanıcılarda da olmuş mu araştır.

arif96

#2 * Mart 13, 2009, 03:28:18 ÖÖ
hocam o Live information yazısını ordan kaldırmak için ne yapmalıyım

AdmiN

#3 * Mart 13, 2009, 03:33:11 ÖÖ
Ekran görüntüsü koyarsan nasıl bir şey olduğunu anlayabilirim.

arif96

#4 * Mart 13, 2009, 03:44:39 ÖÖ
koymayı beceremedim hocam

arif96

#5 * Mart 13, 2009, 03:52:57 ÖÖ
hocam bu bir virüs demi? formatlatsam gidermi veya starhackz sitesi bana yardım edebilirmi

coruhunsesi

#6 * Mart 13, 2009, 03:53:32 ÖÖ
Buraya gir Browse ye tıkla resmi seçip aç de alt taraftaki start upload yazana tıkla

Biraz bekle daha sonra yeni  sayfa açacak resmi görüntüleyecek resmin altlarında  4 tane kod bölümü var  bunların ilk olanı sağında şöle yazıyor (Hotlink for forums (1)  ) bunun solundaki kodu kopyala ve buraya direk koy resim görünecektir.
Bir bak etrafına herkes mutlu bir sen misin üzgün? Dertler türlü türlü her biri bir sürgün!Ama unutma ki ALLAH var gülsün yüzün.

arif96

#7 * Mart 13, 2009, 04:05:20 ÖÖ
çok saolun ama süper program buldum emeği geçen herkesten allah razı olsun o simgede ordan kalktı
PROGRAMIN ADI : SPYWARE DOCTOR www.pctools.com/tr/spyware-doctor/