UzmanWeb.Net Forum

msn virüsü nü nasıl temizlerim? (Okunma sayısı 3836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafayilmaz28

* Mayıs 09, 2009, 07:05:42 ÖÖ
selam aleyküm.

hepinizin başına mutlaka gelmiştir bana gelmedi çok şükür ama bir arkadaşımın başında  :srmsnden ileti olarak gereksiz,saçma sapan şeyler gönderiyor.ister msn açık olsun ister kapalı.bu bir virüs ama nasıl temizlerim.(FORMAT ATMADAN)
yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim. :hp :"3
Mal cimrilerde, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa işler bozulur.(
(Hz. Ebubekir (r.a))

AdmiN

#1 * Mayıs 09, 2009, 07:19:03 ÖÖ
Bunu ancak antivirüsle temizlersin.Önce msn yi kaldır, sonra virüs programıyla tarama yap.Sırf bunun için çıkarılmış yamalar varmı onu bir araştırman lazım.

Ozgur Hicyilmaz

#2 * Mayıs 09, 2009, 08:02:01 ÖÖ
Hocamında dedigi gibi msn yi kaldırarak virüs taraması yapın.Kaspersky ile bu virüsü silmiştim.

mustafayilmaz28

#3 * Mayıs 10, 2009, 06:00:32 ÖÖ
selamün aleyküm.
kaspersky yok elimde nod 32 var.yine bir rica edim..sırf bunun için mesela (auto run sil gibi bir program) yok mu acaba ya.bu arada yanlış anlamayın hazırcılık olsun diye değil bilginiz vardr belki diye sordum... :sr
(Hz. Ebubekir (r.a))

Ozgur Hicyilmaz

#4 * Mayıs 10, 2009, 07:35:33 ÖÖ
Az önce bir araştırma yaptım.İstediginiz gibi bir programa rastladım.Fakat sistemimde msn virüsü olmadıgından deneme gibi bir imkanım olmadı.Onun için kesin bir sonuç alacagınızı söyleyemecegim.Programı indirmek için tıklayınız.Sonucu buraya yazmanızı bekliyorum.Ona göre bu programı saklayacağım.
Son Düzenleme: Mayıs 10, 2009, 07:38:55 ÖÖ Gönderen: Özgür Hiçyılmaz

mustafayilmaz28

#5 * Mayıs 13, 2009, 03:47:15 ÖÖ
Teşekkür ederim.bu sorun benim makinemde olmadığı için denemem biraz zaman alacak.deneyince haber vericem Allah izin verirse. ;D :) :"5
(Hz. Ebubekir (r.a))