UzmanWeb.Net Forum

arkadaşlar kayıt defterşm açılmıyor. ve pc mi formatlıyorum yönetici şifresi ist (Okunma sayısı 2669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tgb_tgb

* Mayıs 16, 2009, 04:46:30 ÖÖ
yardım edin ne olur sanki biri bilgisayarıma girmiş gibi bir durumdayım msnimi açıyorum açılır açılmaz donuyor.bundan sonra farkettim ki kayıtdefterim yokkk regedit yazıyorum çalıştır a açılmıyor internette bir form sitesinden aldığım bilgilerden advanced system care diye bir program indirdim burda kendi kendi dosyalarıma ulaşıyo ve şu kadar hata bulundu onarıldı diyor ama ben asıl yerinde bulamıyorummmm.:'(
daha sonra format atayım dedim ama u sefer de yönetici şifresi istiyor ve 3 kez yanlış girtdim.....:'((((
ne olur yardım edin her şekilde kitlendiimmmmm
ApTaLLaRLa TaRTiSMa ; oNCe SeNi KeNDi SeViYeLeRiNe CeKeRLeR SoNRaDa uSTuN TeCRuBeLeRi iLe YeNeRLeR...

AdmiN

#1 * Mayıs 16, 2009, 07:08:07 ÖÖ
Buradaki programı indirip kur.Fix System sekmesine gir.Select all seçeneğini se.Sonra da apply düğmesine tıkla.Eğer ayarlardan devre dışı bırakılmışsa, bu şekilde bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra regedit çalışacaktır.

tgb_tgb

#2 * Mayıs 17, 2009, 04:10:56 ÖÖ
çok teşekkür ederim ama yine olmadı dediklerini yaptım . devredışı bırakılmışsa demişsiniz nerden görebilirim onu bulamadım
ApTaLLaRLa TaRTiSMa ; oNCe SeNi KeNDi SeViYeLeRiNe CeKeRLeR SoNRaDa uSTuN TeCRuBeLeRi iLe YeNeRLeR...