UzmanWeb.Net Forum

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Serbest Kürsü / Su arıtma
« Son İleti Gönderen: maxiimuss Şubat 12, 2019, 18:33:09 ÖS »
Herkese merhaba

Arkadaşlar uzun zamandır su arıtma sistemlerini araştırıyorum. Yıllarca damacana su kullanmıştım. Komşum arıtma taktırdı. O arıtma taktırırken oradaki elemanlardan biri cihazla damacana suyunu test etmişti leş gibi çıkmıştı. O yüzden ben de arıtma taktırma kararı verdim. İnternetten forumlarda bazı markalar görüyorum milletin önerdiği. Mesela mayer isimli firma gözüme çarptı. Bu firmadan ürün alan var mı ya da memnun kalan. Firmanın sitesini aşağıya bırakıyorum, girip bir incelermisiniz.

mayersuaritma.com
2
Bedava Site / Dijital Pazarlama
« Son İleti Gönderen: attac94 Ağustos 02, 2018, 05:05:34 ÖÖ »
Olgu Şengül kimdir?
Pazarlamanın dijital alanında her yönü ele alan bir kitabın yazarı. Dijital pazarlamayı öğrenmenin ve bu konuda kariyer basamaklarını tırmanmak isteyenlerin başucu kitabının yazarı kendisi.
Olgu Şengül ‘ün dijital pazarlama kitabında özellikle bahsettiği konular kobileri e ticaret yapanları girişimcileri yakından ilgilendirmekte.
Pazarlama ve iş süreçleri hakkında bilinmesi gereken tüm detayları anlaşılır ve basit bir dille anlatan olgu Şengül karmaşık bir esele gibi görünen dijital dünyaya ışık tutuyor.
Bir puzzle’ın parçalarının keyifle bir araya getirir gibi okuyacağınız kitabın yazarı olgu Şengül, İstanbul teknik üniversitesi mezunu genç ama başarılı, tecrübeli bir girişimcidir.

"Dijital Pazarlama Eğitimi" nedir?
İnternet çağına hoş geldiniz. Artık çayı yakalamak bir tercih değil zorunluluk haline gelmişken sizde dijital pazarlama eğitiminizi almalısınız.
Oldukça meşgul işletme sahipleri, girişimci ruhlar ve kariyer yapan bireyler için satışları katlamaya yönelik pratiğe dönük ve kapsamlı olarak nitelendirebileceğimiz dijital pazarlama eğitimi Olgu Şengül tarafından alabileceğiniz bir eğitim.
8 kişilik sınırlı kontenjan ile birebir eğitime yönelik çalışmalar sayesinde dijital pazarlama hakkında aklınızda soru işareti kalmayacak.
Gelecek eğitim tarihleri ise şöyle:
Gelecek Eğitim Tarih ve Yerleri:
04-05 Ağustos 2018 Akkoç Otel / Adana
11-12 Ağustos 2018 Gevher Hotel / Kayseri
08-09 Eylül 2018 Maslak Workinton / İstanbul
Süre: 2 Gün – Cumartesi ve Pazar 09:00-17:30
Ücret: Bilgi verilecektir
Sınırlı Kontenjan:8

"Sosyal Medya Eğitimi" nedir?
Hergün kullandığınız sosyal medyada kariyer yapmanız ve para kazanmanız mümkün.
Nerden alacaksınız peki bu cevher bilgiyi.
Olgu Şengül’ün dijital pazarlama eğitimlerinde sosyal medya eğitimi de dâhil olmakla beraber kapsamlı bir eğitime tabi tutulabilirsiniz.


 "E-ticaret Eğitimi
Yüzyılın değişen ticaret sistemi bizi başka bir piyasaya sürüklüyor.
E- ticaret gerçekliği
Dükkân ve gereksiz masraflar olmadan daha hızlı ve toplu satışlar gerçekleştirilen e ticaret pazarında bir eğitime elbette ihtiyacınız var.
Bu kadar kalabalık ve meraklısı olan bir sektörde hata yapmamak ve emin adımlarla ilerlemek için eğitim şart.
Yukarıda belirtilen tarihlerde size en uygun olan eğitim yerinde eğitim alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.

Neden Olgu Şengül’den eğitim almalıyım?
Karmaşık olduğunu düşündüğümüz konuları basite indirgeyerek anlatır.
İngilizce terimlerle anlatılan konular her ne kadar İngilizce biliyor olursanız olun, bir süre sonra karmaşaya sebep olur. Ama uzman eğitimci Olgu Şengül,
Öğrencisini bilgi karmaşasında boğmaz.
Uygulama odaklı çalışmalarda eğitim esnasında öğrenme şansı sağlar.
Sırlı kontenjanla birlikte eğitim kalitesini yükseltir. Soru sorma ortamında alınan eğitimden daha fazla verim alırsınız.
Konu bütünlüğü, anlam karmaşası yaratmadan anlatım Olgu Şengül için önemlidir.
Herkesin aklındaki sorulara içtenlikle yanıt vererek, eğitimin kalıcı olması konusunda çalışmalar yapar.
Piyasada dijital pazarlama eğitimini çoğu uzmanın verdiği gibi İngilizce olarak değil Türkçe olarak verir ve bu da katılımcının rahat bir şekilde anlamasına yardımcı olur.
Zamanı verimli kullanarak kısa süren eğitimleri uzatmaz, maddi kaygı ile ders anlatmaz.
Dijital pazarlama eğitimi, sosyal medya eğitimi ve e ticaret eğitimi gibi konularda uzman yardımı almak ve detaylı bilgi edinmek için olguşengül.com adresini ziyaret ediniz.

3
Bedava Site / 2.El Eşya
« Son İleti Gönderen: attac94 Ağustos 02, 2018, 05:04:58 ÖÖ »
İnsanların yaşam alanlarında birçok gerekli ya da gereksiz eşya bulunabilir. Bunlar ikinci el ya da sıfır olarak satın alınması gayet normal bir durumdur. Elimizde çok fazla birikmiş ikinci el eşya varsa bunları nakit çevirerek değerlendirmiş oluruz ve ihtiyacı olan kişiye de ulaşmasını sağlayarak uygun bütçelerde alışveriş yapmayı sağlayabiliriz. Özellikle büyük şehirlerde İstanbul gibi yerlerde ikinci el eşya alan yerler çok fazla bulunmaktadır. “2. el” eşyaların kullanımı birçok alanda sağlanabilir. Restaurant, okul, ev, ofis ve birçok işyerinde ikinci el eşya satın alarak düşük bütçeyle gerekli ortamı sağlayabilir, hayatımızı ve işimizi devam ettirebilme imkanı bulabiliriz. İkinci el eşya alan yerler özellikle büyük şehirlerde çok fazla sayıda rastlayabiliriz.  İkinci El Eşya Alan Yerler Neresiİkinci el eşya alan yerler hem
https://ikincielesyatr.com/ikinci-el-esya-alan-yerler-neresi
4
Wordpress Dersleri / Ynt: Seo Dersleri 1 uygulanması gereken seo teknikleri
« Son İleti Gönderen: alibey Temmuz 29, 2018, 23:41:36 ÖS »
gayet açıklayıcı olmuş eline sağlık
24hourprintingnyc
5
Yazılım (Program) / Network takibi yapan DeskGate güvenlik yazılımı
« Son İleti Gönderen: Alpkutlu Haziran 20, 2018, 03:01:04 ÖÖ »


DeskGate yazılımının network takibi yapma yeteneği bulunmaktadır. Yani yazılım, şirket personellerinizin hangi internet sitelerine girdiğini sizler için raporlar. Yazılım, pek çok büyük şirket tarafından kullanılmaktadır. Özellikle personellerinin verimini arttırmak isteyen şirketler, bu konuda DeskGate yazılımınının network trafiği izleme özelliğinden yararlanıyor.

 Yapılan araştırmalara göre, şirket personelleri günde 75 dakika boyunca, bilgisayarını iş dışı amaçlar için kullanmaktadır. Fakat DeskGate yazılımı kullanan şirketlerde bu durumun meydana gelme ihtimali son derece azdır. Çalışanlarınız, bilgisayarlarının takip edildiğini bildikleri için, bilgisayarları iş dışında bir amaç için kullanmazlar. Bu da personel verimini oldukça arttıran bir unsur olacaktır.

 DeskGate, yazı başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi aynı zamanda bir güvenlik yazılımıdır.

 DeskGate hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz,
 Web sayfası: www.deskgate.com
İrtibat numarası: 0216 388 6635
6
Android Mobil İşletim Sistemi / YGS 2018
« Son İleti Gönderen: safakturk Ekim 13, 2017, 06:57:26 ÖÖ »
- Türkçe ve temel matematik soruları geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de MEB müfredatına dayalı olacaktır.
- Birinci oturumda 40 adet Türkçe, 40 adet matematik sorusundan oluşan sınav, Cumartesi sabahı gerçekleştirilecektir. Sınav sorularının toplamı 80 olacaktır.
- Adayların bir ön lisans programını tercih edebilmeleri için temel yeterlilik testi puanı 150 olmalıdır. Temel yeterlilik testi 180 üzeri olanlar önlisans programına kayıt olabilecektir. Temel yeterlilik testi puanı 200 ve üzeri olan adaylar istedikleri taktirde bir sonraki yılda geçerli olacaktır.
- Sosyal testi yüzde 50, fen testi yüzde 50 etkili olacaktır. Yerleştirmede temel yeterlilik puanı esas alınacaktır. Özel yetenekle öğrenci alan programlarda baraj puanı bu sene de tutulmuştur. Engelli adaylara yönelik uygulamalar devam edecektir.

YKS Sayacı Geri sayım uygulamasında, sadece YKS 'ye kaç gün kaldığını öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda günlük paylaşılan sözleri okuyarak motive olabilir veya günlük paylaşılan YKS 'ye yönelik soruları çözebilirsiniz. Hergün 12:00, 16:00 ve 20:00 da birer soru paylaşılarak günde 3 soru paylaşımı yapılmaktadır. Soruları çözerek sıralamada yerinizi sizde alabilirsiniz.

- Sınav puan türleri 18'den 5'e indirilmiştir, 6 oturumdan 3 oturuma indirilmiştir. Temel yeterlilik esaslı bir değerlendirme söz konusu olacaktır. Tek bir puanla meslek yüksek okulları tercih edilebilecektir. Orta öğretim sürecini odağa alan bir sistemdir.

YKS Geri Sayım uygulaması içerisinde anlık paylaşım alan ÖSYM duyuruları,puan hesaplama, geçmiş sınavların soru ve cevaplarına ve sohbet bölümüne erişebilirsiniz. Gün içerisinde paylaşım alan motivasyon sözleri ve YKS destekli soruların saatlerini kaçırmamanız adına Online Bildirim Sistemi ile telefonlarınıza bildirim gelmektedir.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı SİSTEMDE PUAN TÜRLERİ VE TESTLERİN AĞIRLIKLARI NASIL?
* Temel Yerleştirme Testi Puanı ( TYT-Puanı) ; İlk oturumda oluşur. Matematik testinin ağırlığı %50 + Türkçe testinin ağırlığı %50'dir
* Sözel Test Puanı; İkinci oturumda oluşur. Türk Dili ve Edebiyatı-Coğrafya-1 testinin ağırlığı %50, Sosyal Bilimler testinin ağırlığı %50'dir.
* Sayısal Test Puanı; İkinci oturumda oluşur. Matematik testinin ağırlığı %50, Fen Bilimleri testinin ağırlığı %50'dir.
* Eşit Ağırlık Test Puanı; İkinci oturumda oluşur. Türk Dili ve Edebiyatı-Coğrafya-1 testinin ağırlığı %50, Matematik testinin ağırlığı %50'dir
* Yabancı Dil Test Puanı; Pazar günü yapılan dil sınavında oluşur. Dil testi %100

Alan puanlarının hesaplaması
SÖZ : [Temel Yeterlilikler Testi (%40)] + [Sözel Test (%60)]
SAY : [Temel Yeterlilikler Testi (%40)] + [Sayısal Test (%60)]
EA : [Temel Yeterlilikler Testi (%40)] + [Eşit Ağırlık Testi (%60)]
DİL : [Temel Yeterlilikler Testi (%40)] + [Yabancı Dil Testi (%60)]

Uygulama da yapılacak olan ve ÖSYM tarafından açıklanacak olan bildirimler ile anlık olarak güncel bilgiyi sayfamızda ve uygulamamızda görebilirsiniz.

YKS 2018 Uygulamamızın android versiyonunu indirebilirsiniz ;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.ygsgerisayim294662

YKS Geri Sayım Uygulamamızın android versiyonunu indirebilirsiniz ;
https://itunes.apple.com/us/app/YKS-ygs-2018-geri-sayım/id1293291725?l=tr&ls=1&mt=8
7
Android Mobil İşletim Sistemi / YGS - ÜGS 2018
« Son İleti Gönderen: safakturk Ekim 08, 2017, 08:51:44 ÖÖ »

Şu an için kesin bir açıklama yer almasa da sınav tarihinin 23 Haziran 2017 ve 24 Haziran 2017 tarihinde 4 oturum için 2 günde yapılması bekleniyor. 18 Puan türü (YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5, YGS-6, MF-1, MF-2, MF-3, MF-4, TM-1, TM-2, TM-3, TS-1, TS-2, DİL-1, DİL-2, DİL-3) yerini 4 puan türüne (Sayılsal, Sözel, Eşit Ağırlık ve Dil) bırakıyor. Sınavın zorluk derecesinde ise hiçbir değişiklik olmadığını soruların eskisi gibi Milli Eğitim Müfredatından sorulacağını ve soruların temel puanlarının Türkçe ve Matematikten oluşacağını belirtelim.

ÜGS 2018 Geri sayım uygulamasında, sadece ÜGS 'ye kaç gün kaldığını öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda günlük paylaşılan sözleri okuyarak motive olabilir veya günlük paylaşılan ÜGS 'ye yönelik soruları çözebilirsiniz. Hergün 12:00, 16:00 ve 20:00 da birer soru paylaşılarak günde 3 soru paylaşımı yapılmaktadır. Soruları çözerek sıralamada yerinizi sizde alabilirsiniz.

ÜGS Geri Sayım uygulaması içerisinde anlık paylaşım alan ÖSYM duyuruları,puan hesaplama, geçmiş sınavların soru ve cevaplarına ve sohbet bölümüne erişebilirsiniz. Gün içerisinde paylaşım alan motivasyon sözleri ve ÜGS destekli soruların saatlerini kaçırmamanız adına Online Bildirim Sistemi ile telefonlarınıza bildirim gelmektedir.

Uygulama da yapılacak olan ve ÖSYM tarafından açıklanacak olan bildirimler ile anlık olarak güncel bilgiyi sayfamızda ve uygulamamızda görebilirsiniz.

YGS 2018 - ÜGS 2018 Uygulamamızın android versiyonunu indirebilirsiniz ;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.ygsgerisayim294662

ÜGS 2018 - YGS 2018 Uygulamamızın android versiyonunu indirebilirsiniz ;
https://itunes.apple.com/us/app/%C3%BCgs-ygs-2018-geri-say%C4%B1m/id1293291725?l=tr&ls=1&mt=8
8
Android Mobil İşletim Sistemi / YGS 2018
« Son İleti Gönderen: safakturk Eylül 13, 2017, 05:14:29 ÖÖ »
- Anlık ÖSYM duyuruları,
- Günlük, Kaliteli zor soru paylaşımı bulunmaktadır.
Cordova, Ionic Framework kullanılarak yapılmış bir uygulamadır.
Backend 'inde Php ve Angular.js kodlanmıştır.
http://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.ygsgerisayim294662
9
Modüller / Ynt: Sevgi Ölçer Modülü
« Son İleti Gönderen: VazgectimSenden Ağustos 12, 2017, 23:07:29 ÖS »
404 - Dosya eki bulunamadı :(
10
Maxwebportal Destek Hattı / Ynt: Haber modülü Karışık yazı sorunu
« Son İleti Gönderen: polx Mayıs 10, 2017, 03:07:40 ÖÖ »
Adem kardeşim bi el atta çözelim şu sorunu :)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10