UzmanWeb.Net Forum

tüm maxwebportal temaları (Okunma sayısı 12579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RootBox

#20 * Mart 08, 2007, 04:26:46 ÖÖ
ne-x kardeş çok haklısın, emek verdiğin bir işin izinsiz alınıp kullanılması düpedüz hırsızlıkdır ama seninde dediğin gibi türkiyede çok olağan şeyler, yani kimsenin umrunda değil bu özeleştri yapacak olursak milletce beleşçiyiz...

bence yanı
Temaları yükledğimizde sitenin üst bölümü karmakarışık oluyor.Yoksa bu temalar mwpx n mi?değilse STYLE.CSS dosyasında küçük bir oynama yapılması lazım ama neresi? :)
O temaların bazıları mwpx için ve yazarı da benim ve onların maxwebportal veya skyportal da kullanım izni yoktur. Malesef türk milleti herşeye beleş gözüyle baktığı için başkalarını emeklerini gözardı ederek kullanabiliyor.

Şöyle bir türk forumlarına bakarsanız büyük bir çoğunluğu korsan yazılım, korsan mp3, çalıntı scriptler üzerine. Türk milleti beleşi çok sever. Yapılan düpedüz saygısızlık. Sizde yapın bişeyler bende onu çalayım bakalım nasıl olucak. Ne kadar küfrediceksiniz.

bence yanılıyorsun kardeş o temalar editlendimi evet kullanılabilir ancak paylaşım yapmak beleşçilik olmuyo senin olan birşeyi paylaşıyo ve çoğu yerde duyulduun için seninde hoşuna gidiyo ama artistlik olsun diye şimdi sitede böyle yapıyorsun  ;!9

ne-x

#21 * Mart 12, 2007, 01:46:47 ÖÖ
bence yanılıyorsun kardeş o temalar editlendimi evet kullanılabilir ancak paylaşım yapmak beleşçilik olmuyo senin olan birşeyi paylaşıyo ve çoğu yerde duyulduun için seninde hoşuna gidiyo ama artistlik olsun diye şimdi sitede böyle yapıyorsun  ;!9
Evet artistlik olsun >:(

Vaktinde bir tane firmaya .net ile bir web sitesi hazırlamıştım. Firma ben yabancı hosting önermeme rağmen bir tane türk hostingini kullanalım herhangi bir sorun olduğunda destek almak daha rahat olur demişti. Peki dedim ve adamlar hostingi ... firmasından yada salağın birinden almışlar. Neyse dedim plesk kontrol paneline sahip aptal bir hosting paketi almışlar, aldırmadım ve siteyi adamlara kuruverdim. ( her türlü güvenlik önleminide aldım! ) Bundan yaklaşık 1 ay sonra firmada çalışan biri aradı ve bizim sitenin aynısının forumlarda dolaştığından bahsetti. Baktım cidden dolaşıyor. Nasıl olurda bu adamlar bu siteyi çalabilmişler diye merak ettim ve araştırmaya koyuldum ve sonunda farkettim ki kimse bişey çalmamış. Hostingi sağlayan adam siteyi olduğu gibi kopyalayıp, zipleyip kendi forumundan başlayıp dağatmaya başlamış. Adama attığım mailda senin verdiğin cevabı varmişti bana paylaşım yapmak beleşçilik değildir. Bunun adına ben başka bişey derimde neyse başkalarına ayıp olmasın.

Sen öyle düşünmeye devam et. senin gibilerle çok karşılaştım.

Menejer

#22 * Mart 23, 2007, 13:17:01 ÖS
Ben söyleyeyim :!1 Hırsızlık ama her kes hırsızlık yapıyor  ve normal geliyor hatta bu yapılanlara kızanlar bile nasılmı basit korsan Cd mp3 olarak yapmıyormusunuz ben ses sanatçı menejeriyim 5  6  ay stüdyoda uğraşılarak hazırlanan bir albümü daha piyasaya çıkar çıkmaz pat internette  www.tiryakixxxx.com yada www.sizinxxxxx.com dan indirmiyormusunuz yada daha   vizyona  yeni girmiş olan bir flimi korsan olarak 1 ytl ye  almıyormusunz demekki keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner boşuna kızmayın türk milleti olarak katmayın diyenlere sözüm dünyanın hangi ülkesinde tatili bol taklit yapımı bol yer var biz alışmışız başkalarını sömürmeye bu ailede başlayarak ölene kadar sürecek doğamız bu kimsede tüm milleti katmayın demesin çevirin kafanazı bakın etrafınıza göreceksiniz gerçekleri üzmeyin tatlı canınızı bakın imzamda ne yazıyor tam 25 yıldır söylerim bunu görüşmek gülüşmek hoş sohberlerde buluşmek üzere hoşça kalın
İNSAN OĞLU MUAMMA BİLEMEZSİN MERDİNİ FENDİNİ GÖKTEN İNME MELEK OLSA KOLLA ONDAN KENDİNİ

RuDeSpY

#23 * Temmuz 09, 2007, 19:36:06 ÖS
ne-x kardeş çok haklısın, emek verdiğin bir işin izinsiz alınıp kullanılması düpedüz hırsızlıkdır ama seninde dediğin gibi türkiyede çok olağan şeyler, yani kimsenin umrunda değil bu özeleştri yapacak olursak milletce beleşçiyiz...

ben emek verdim fln demedim sadece bulduğum birşeyi herkez yararlansın diye koydum eğerki bu hırsızlıksa indirip kullanma kullananlar var ve teşekkür edenlerde tmm hırsızlık görüyorsan kullanma

RuDeSpY

#24 * Temmuz 09, 2007, 19:41:24 ÖS
Türk milleti adına laf söylemek size düşmez beyler. Haddinizi bilin. Sınırlı bir grubun hatasını bütün herkese mal etmeyin. Bu laflar densizlikten başka bir şey değil. Terbiyenizi takının. Temalar konusuna gelince haklısınız kimse emeğinin çalınmasına hoşbakmaz ancak; bu da bütün bir millet adına (ki öyle sanıyorum ki siz de bu milletin bir ferdisiniz) beleşçi ve hırsız benzetmesi yapmanıza sebep olamaz. Çalınmasını istemiyorsan temalarının tema kodlarını şifrelemenin bir yolunu bul böylece kimse senin temalarını kullanmaz.

Krdşim türk milleti adına konuşmam elbette hata ama ne kadar yüzsüz insanlarla karşılaştığımı bilseniz bana hak verirsiniz. Benim ve arkadaşlarımın kurumsal bir çok tasarımı ve yazılımı, templatemonster gibi sitelerde yayımlanıyor ve satılıyor. Bir web sitesini sıfırdan programlayıp hazırlamak ne kadar uğraş gerektiriyor eminim biliyorsunuzdur. Bir çok forumda da çalıntı olan templatemonster şablonlarının yayımlandığınıda bir çok kişi biliyorudur. İsterseniz siz bu forumda çalıntı işler diye bir forum açın, size öyle şeyler gösteririm ki pes yani dersiniz. Şu an da adamın birisiyle davalıyım zaten.
Benim yazdığım temalar sadece mwpx için hazırlanmıştır ve mwpx açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Yani sizce şifrelemem ne kadar mantıklı? Bana söyleyipte kullanan adama izin elbette verdim.

Lütfen başkalarının çalışmalarına biraz daha saygı!

ne-x temalarda belki senin adın yazıyor bilmiyorum ancak ben kendim yaptım gibi bir konuşma yapmadım her ne kadar hırsız derseniz deyin ben bulduklarımı paylaştım ve milletten faydalansın diye eğerki buna hırsızlık diyorsanız tmm.

Son Düzenleme: Temmuz 09, 2007, 21:44:54 ÖS Gönderen: AdmiN

THORBOY

#25 * Nisan 13, 2008, 09:09:47 ÖÖ
Bana güzel bir tema lazım tek ve orjinal. Ücreti neyse vereceğim..

ZaFeRySb

#26 * Mayıs 20, 2008, 06:12:36 ÖÖ
Arkadaşlar konu çok saptı galiba.ne-x dostum senide anlıyorum.Bi şeye emek veriyorsun,hislerini,duygularını katıyosun hevesle bişeyler yapıyosun ve birileri onu çok kolay elde ediyor.Bu gerçekten insanın zoruna gidiyor.Keşke işte insanlar kolayı seçmese  :( Birde bazı kendini bilmezler var diye genelleme yapmıyalım lütfen.

seslibahcemiz

#27 * Temmuz 27, 2008, 12:33:12 ÖS
sağolasın eywallah ;D