UzmanWeb.Net Forum

tüm maxwebportal temaları (Okunma sayısı 12577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dinç

#10 * Ocak 28, 2007, 22:03:26 ÖS
İlk mesajdan sonraki mesajları okursanız sorunuzun cevabını da bulabilirsnizi.

ne-x

#11 * Ocak 29, 2007, 02:21:18 ÖÖ
Türk milleti adına laf söylemek size düşmez beyler. Haddinizi bilin. Sınırlı bir grubun hatasını bütün herkese mal etmeyin. Bu laflar densizlikten başka bir şey değil. Terbiyenizi takının. Temalar konusuna gelince haklısınız kimse emeğinin çalınmasına hoşbakmaz ancak; bu da bütün bir millet adına (ki öyle sanıyorum ki siz de bu milletin bir ferdisiniz) beleşçi ve hırsız benzetmesi yapmanıza sebep olamaz. Çalınmasını istemiyorsan temalarının tema kodlarını şifrelemenin bir yolunu bul böylece kimse senin temalarını kullanmaz.

Krdşim türk milleti adına konuşmam elbette hata ama ne kadar yüzsüz insanlarla karşılaştığımı bilseniz bana hak verirsiniz. Benim ve arkadaşlarımın kurumsal bir çok tasarımı ve yazılımı, templatemonster gibi sitelerde yayımlanıyor ve satılıyor. Bir web sitesini sıfırdan programlayıp hazırlamak ne kadar uğraş gerektiriyor eminim biliyorsunuzdur. Bir çok forumda da çalıntı olan templatemonster şablonlarının yayımlandığınıda bir çok kişi biliyorudur. İsterseniz siz bu forumda çalıntı işler diye bir forum açın, size öyle şeyler gösteririm ki pes yani dersiniz. Şu an da adamın birisiyle davalıyım zaten.
Benim yazdığım temalar sadece mwpx için hazırlanmıştır ve mwpx açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Yani sizce şifrelemem ne kadar mantıklı? Bana söyleyipte kullanan adama izin elbette verdim.

Lütfen başkalarının çalışmalarına biraz daha saygı!

antidot

#12 * Ocak 29, 2007, 03:50:19 ÖÖ
İlk mesajdan sonraki mesajları okursanız sorunuzun cevabını da bulabilirsnizi.

zaten ben sorun ne demedim:D bu sorunu nasıl çözeriz demiştim :D arkadaşlar bilen birisi el atsın şuna yaa :D
Son Düzenleme: Ocak 29, 2007, 07:18:50 ÖÖ Gönderen: antidot

Dinç

#13 * Ocak 29, 2007, 07:42:21 ÖÖ
Antidot bahsettiklerin mwpx teması ve yukarıdaki mesajlarda bu açık bir dille anlatılmış, hatta ne-x neden bu şekilde olduğunu tema yapımcısı olarak dile getirmiş.

Ne-x, aslında seni tanıyorum ve taktir de ediyorum, hak da veriyorum. Hepimiz aynı konudan muzdaripiz. Sabah sadece üslupla ilgili bir mesaj yazdım. Geri kalan konularda haklısın tabii ki. Senin çalışmalarından çok uzun zamandır haberdarım. Bir üstteki mesajın zaten yanlış anlamayı ortadan kaldırıyor. Son olarak senin sözünden alıntı yapayım:"Lütfen başkalarının çalışmalarına biraz daha saygı!"

Bir kırgınlık yoktur İnşallah.

AdmiN

#14 * Ocak 30, 2007, 21:52:34 ÖS
Bu telif hakları konusunda ne-x in söyledikleri doğru.Hatta bizim forumda bile bu tür konular vardır.

Rıza

#15 * Ocak 31, 2007, 07:56:42 ÖÖ
temaları zipleyip şifreleyebilir.Böylece kimsede kullanamaz

zehirr

#16 * Ocak 31, 2007, 09:34:52 ÖÖ
Temaları yükledğimizde sitenin üst bölümü karmakarışık oluyor.Yoksa bu temalar mwpx n mi?değilse STYLE.CSS dosyasında küçük bir oynama yapılması lazım ama neresi? :)
O temaların bazıları mwpx için ve yazarı da benim ve onların maxwebportal veya skyportal da kullanım izni yoktur. Malesef türk milleti herşeye beleş gözüyle baktığı için başkalarını emeklerini gözardı ederek kullanabiliyor.

Şöyle bir türk forumlarına bakarsanız büyük bir çoğunluğu korsan yazılım, korsan mp3, çalıntı scriptler üzerine. Türk milleti beleşi çok sever. Yapılan düpedüz saygısızlık. Sizde yapın bişeyler bende onu çalayım bakalım nasıl olucak. Ne kadar küfrediceksiniz.

bencede Türk milleti adina konusman yanlis bu tüm dünyada var ayrica paylasim demek senin emeklerininde paylasilmasi demektir paylasim demek sadece baskasinin paylastiklarini almak demek degildir.sadece izinsiz yapilmasi ve kaynak gösterilmemesi yanlistir ama baskalarinin paylasimlarini almak ve sonra kendi emeklerini saklamak ne kadar dogrudur ?

Dinç

#17 * Ocak 31, 2007, 09:45:57 ÖÖ
Bu konuda arkadaşımız gerekli açıklamayı yaptı ;)

pcalav

#18 * Şubat 14, 2007, 02:15:18 ÖÖ
eline sağlık inlalah güzel temalerdır

pcalav

#19 * Şubat 18, 2007, 09:22:52 ÖÖ
ya ben bu temaları siteme ekledim ama sitenin seklini bozdu hiç işime yaramdı bu temalar