UzmanWeb.Net Forum

site niye sola kayıyor (Abtan templates) (Okunma sayısı 9779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AdmiN

#10 * Temmuz 02, 2007, 01:05:09 ÖÖ
UzmanWeb.Net olarak kariyerhost.com kullanıyorum.Sitemizde üst menüde paket fiyatları var.Ben burayı tavsiye ederim.

ssssss

#11 * Ağustos 22, 2007, 19:20:08 ÖS
yaa arkadasla kımse bulamadımı bu olayı sola doru kayıyor sayfa

ssssss

#12 * Ağustos 22, 2007, 19:23:41 ÖS
sorıun ne yaptıysam aynı bazen duzelıyor

bazen bozuluyor neden bole yenı versıyon dada eskısın dede aynı
cok guzel bır forum bırde bu hata olmasa cok muhtesem olcak tı buna bı cozum yolu bulsanız

uzmandost

#13 * Ağustos 22, 2007, 19:52:12 ÖS
firefox la baktım site düzgün gözüküyor! ( Firefox un son sürümüyle )
Eski Üye - 2007'den beri

[a href="http://www.ozgurlukicin.com/pardus2011" target="_blank"][img border="0" src="http://caracal.ozgurlukicin.com/pardus-counter/timer.php?w=300&h=100&c=mavi" alt="Özgürlük İçin... Pardus..." /][/a]

skyquakes

#14 * Ekim 29, 2007, 05:11:23 ÖÖ
bu taraflara pek bakmıyordum, göz gezdireyim dedim ama site açılmıyor. mesaj iki aylık olduğuna göre, ortada site de kalmamış galiba:)

Abtan Templates'i maxweb'e ben uydurmuştum, daha sonra çok fazla kontrol etme fırsatım olmadı ama muhtemelen css kodlarında biraz sorun vardır. bunu tespit etmek için iki program önerebilirim.

biri TopStyle, bu programın ücretsiz sürümü de var. bu programla herhangi bir css dosyasında hata olup olmadığını anlayabilirsiniz, Validate Css diye bir özelliği var.

diğeri de çoğunuzun bildiği Dreamweaver, burda da Check Browser Compatibilty diye bir seçenek var ve bütün web tarayıcılarına uygunluğu tek tek ölçüp hata olan satırları söylüyor.  ilgilisi bu şekilde tespit edebilir.

vaktim olursa ben de bakarım.
her şey bir tutam mavi uğrunaydı;
   biraz gökyüzünden,
            biraz denizden,
                biraz da kalbimizden...
bir tutam mavi içindi her şey...

gukle

#15 * Şubat 03, 2009, 20:41:17 ÖS
sitem internet expolerda sola doğru hizalı gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim

Son Düzenleme: Şubat 04, 2009, 00:16:24 ÖÖ Gönderen: AdmiN

seyit822

#16 * Eylül 17, 2009, 23:05:34 ÖS
Response.Write("<a href=""?kategori="& intArananKategori &"&kelime="& strArananKelime &"&editor="& intArananEditorID &"&SF="& intSayfaSayisi &""" title="""& intSayfaSayisi &". Sayfaya Git"">"& intSayfaSayisi &".[/url] ")

yaparak kaymasını engelleyebilirsiniz.