UzmanWeb.Net Forum

AQUA PLAYER HAKKINDA YARDIM LÜTFEN!!! (Okunma sayısı 4389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

otoritec

* Eylül 16, 2007, 10:38:35 ÖÖ
öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum mükemmel bir site paylaşım denilen şey bu olsa gerek, soruma gelince browserın üstünde çıkan player ile ilgili olarak indirdim zipli dosyayı notdefterini de açtım ama bi türlü bu işlerde acemi olduğumdan dolayı çözemedim durumu default.asp diyor ama zipin içinde default.asp yok admin klasörünün içinde var ve daha biçok şeyi anlayamadım bana anlatabilirmisiniz tam olarak nasıl siteme ekleyebilirim bu player ı çok çok teşekkür ederim ilginize...

Not: site, webpagemaker2 ile hazırlandı www.oycali.com  çok çok çok teşekkürler bekliyorum.

cihan

burajan

#1 * Eylül 17, 2007, 01:30:07 ÖÖ
Bu player ile ilgili bir kaç konu forumda mevcuttur. Maxwebportal destek hattı ve çözülmüş sorular bölümlerine bakabilirsin.
Konuyuda olması gereken yerine taşıyorum ;)
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

denizgozlu

#2 * Aralık 20, 2007, 12:38:07 ÖS
maxwepportal a öncelikle herşey için çok teşekkür ederim harika bir portalla bizi buluşturdu  meşhur üst player sorununa gelince sorunu tamamen çözdüm ve sorunsuz hatasız kullanıyorum.
RADYO UST PLAYER SORUNU COZULDU   radyo üst player sorunu çözüldü görmek isteyen arkadaşlar
www.vatanturkiye.com adresinde çalışma sistemine bakabilir...
elimden gelen yardımı tüm arkadaşlara yapabilirim... bu arada maxwebportal için aranan kan tema sorunuydu sanırım 1 hafa sürmez yeni temam  ile
sizlerle olurum arkadaşlar tüm uzmanweb.net net ailesine   www.vatanturkiye.com  olarak teşekkürler sunarız... 

ay_net

#3 * Aralık 12, 2011, 19:51:30 ÖS
hocam iyi güzel cozmussunde paylasda bizde faydalanalm değilmi ?