UzmanWeb.Net Forum

Sürüm : 1.5.21 Sitenin en altına Şöyle bir menü yapmak istiyorum. (Okunma sayısı 3861 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Taslibayir

* Mayıs 19, 2011, 09:41:51 ÖÖ
Sitenin en altına Şöyle bir menü yapmak istiyorum.

burajan

#1 * Mayıs 20, 2011, 03:09:08 ÖÖ
Mevcut temaya kodu ekleyip, modül pozisyonunu ona göre ayarladıktan sonra olur. Joomla'nın kurulu gelen temalarından JA Purity diye bir tema var. Bu temada ona benzer birşey mevcut. Ona bakarak aynısını yapabilirsiniz.
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

Taslibayir

#2 * Mayıs 20, 2011, 03:26:54 ÖÖ
Ben Şöyle düşündüm htlm le buna benzer bu kod bulursam buda olur haftalardır arıyorum ama nafile :D bulamadım

burajan

#3 * Mayıs 20, 2011, 06:44:50 ÖÖ
HTML kodu bulsanda çalışmayabilir, çünkü joomla temasıyla uyum sağlaması gerekir. Ancak CSS stil tanımlaması doğru yapılırsa o şekilde temaya kod eklenebilir. Bir diğer ifadeyle yapmanız gereken örnek stil tanımlaması doğru yapılan bir kodu temanızda uygun yere ekleyip, soldan sağa 4 bölme ise her bir bölme için modül pozisyonu oluşturmak ve her birinde sadece bir tane modül yerleştirmek yeterli olacaktır. Ama bunun için joomlanın mevcut temasında yer alan bu kodu incelemenizde fayda vardır.
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

AdmiN

#4 * Mayıs 21, 2011, 02:06:04 ÖÖ
Kullandığın temada o şekilde modül yerleşim yeri varsa, o kısımda modül yayınlayarak aynı görünümü verebilirsin.Öyle bir modül yerleşimi yoksa, sitenin altındaki modül yerleşimlerinden birine html ile ya da programla tablo kullanarak o şekilde bir görünüm verebilirsin.Daha sonra bu kodları site altında var olan modülde yayınlayabilirsin.

PCodemaster

#5 * Mayıs 21, 2011, 03:09:47 ÖÖ
Merhaba Sn. Taslibayir,
Kullandığınız temanın adını söylerseniz bir de ben araştırayım olmaz mı?
...sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ,ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐS

Taslibayir

#6 * Mayıs 31, 2011, 15:22:20 ÖS
Merhaba,

Sayın Uzmanweb.NeT  Üyeleri ve Yöneticileri.

Kullandıgım tema  yabancı ama yapamassam mutlaka dönücem yaparsam kodunuda eklerim buraya

Şimdiden Teşeşkürler

Son Düzenleme: Mayıs 31, 2011, 16:14:51 ÖS Gönderen: Taslibayir