UzmanWeb.Net Forum

Uzaktan personeli izleme programı?DESKTOPGATE nedir? (Okunma sayısı 1430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

adnan45

* Ağustos 08, 2013, 06:04:55 ÖÖ
Desktopgate gerçek zamanlı ağdan bilgisayar izleme ve yönetme programıdır. DesktopGate tüm ağınızı tek bir merkezden kolayca kontrol edebilmenizi sağlar


DesktopGate, piyasadaki en iyi ve en gelişmiş çalışan izleme yazılımıdır. Kolay kullanımı, canlı monitor izleme ve SQL Server üzerinde çalışan aktivite kaydı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır

DesktopGate uzaktan destek, işçi izleme ve bilgisayar aktivitesi loglama özelliklerini kullanımı kolay tek bir uygulamada birleştirmektedir


Canlı izlemeyi sağlar

 Yöneticilerin çalışan ekranları ve aktivitelerini canlı olarak izlemesine olanak tanır. Binlerce elemanları olsa da performans kaybı yaşanmadan hepsine ulaşabilirler.

Canlı izlemeye ek olarak, DesktopGate geçmişe dönük raporlama da sunar. Bu sayede seçilen herhangi bir çalışanın belli bir tarihte ne yaptığı gözlemlenebilir.


Aktivite raporları

DesktopGate çalışanların bilgisayarlarındaki tüm ziyaret edilen web sitelerini, messenger yazışmalarını, uygulama geçmişini, taşınabilir medyaları ve bir çok başka olayı kaydeder.

Eğer aktif edilirse, DesktopGate istenilen olaylarda yöneticilere uyarı mesajları gönderir..


Çalışan performansını arttırır


DesktopGate size elemanların bilgisayarı nasıl kullandığı ile ilgili değerli bilgiler verir. Bu bilgileri performans değerlendirmelerinin doğru şekilde yapılmasında önemli rol oynayacaktır..

 Hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcandığını gün ışığına çıkartır. Bu bilgilerin ışığında işçi verimliliği üzerine rapor ve grafikler sunar.


 Uzaktan erişim

 Ofisteki PC lere ofis dışından erişmek için kolay ve güvenli uzaktan erişim çözümüdür.

 Yetki verildiği taktirde, IT departmanlarına yardımcı olabilecek bir uzaktan erişim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarına kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapılabilir.


 Yerel ağ ya da internet üzerinden tüm şirket bilgisayarlarını tek bir pencereden izleyin
 Bilgisayar kullanımını görüntüleyin
 Kullanıcılara sezdirmeden ekranlarını uzaktan izleyin
 Tüm firma bilgisayarları aktivitesini tek bir merkezde güvenli bağlantı kullanarak kaydedin

 İstediğiniz bilgisayarı uzaktan yönetin
 Uzaktan kontrol
 Dosya transferi
 Mesaj gönder
 Sohbet başlatma

 Geçmişe dönük raporlara ulaşın
 Pano (clipboard) geçmişi
 Uygulama geçmişi
 Ziyaret edilen web siteleri
 Aktivite logları
 Messenger loglama
Kolay kullanım

DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarını kontrol etmek, kayıt altına almak, ve geçmişini raporlamak için her büyüklükteki takımların yöneticileri ve takım liderleri için üretilmiş kolay kullanımlı bir programdır.
 
Aynı zamanda son derece güçlü ve kişiselleştirebilir niteliktedir.

Kayıtlı

tasarimix

#1 * Kasım 04, 2015, 01:33:50 ÖÖ
Konvektör İşe Yarar?
Alanlarda olan havayı doğal yollar ile prensibinden yararlanarak ısıtılan cihaz olmaktadır ve aynı zamanda ise, rezistansa temas eden havayı da ısıtmaktadır. Sizlerde bu alanlarda ve aynı zamanda goldsun elektrikli ısıtıcılar hakkında gerekli bütün bilgileri, konuları ve gerekli hizmetleri uzman kişilerden almak isterseniz eğer, bizlere web sitesi adresimizden kısa sürede ulaşabilirsiniz.Avrupaisi.com
Son Düzenleme: Aralık 28, 2015, 19:53:01 ÖS Gönderen: tasarimix
Kayıtlı