UzmanWeb.Net Forum

Host almayı düşünüyorum.Siz ne önerirsiniz? (Okunma sayısı 19971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozgur Hicyilmaz

* Temmuz 23, 2008, 00:56:32 ÖÖ
Host almayı düşünüyorum.Fakat hosting firmaları hakkında bilgim yok sizin önerilerinizle bir host firmasına yönelecegim.Önerilerinizi bekliyorum.

isabey

#1 * Temmuz 23, 2008, 01:12:43 ÖÖ
sakin yanasma derim agrimadik basini agritirsin derim baska sey al daha idir ;!9
Dost olmak icin 1 selam yerrli

http://www.hayalfm.biz
http://www.hayalfm.biz

jarni

#2 * Temmuz 23, 2008, 01:20:39 ÖÖ
Kadir, özgür serverı alıp eve koycam demiyor host alıcam diyor en mantıklı şey bu zaten bedava hosttamı geciriceksin net hayatını sen yoksa :) niye başı ağrısın.

Ben kendilerini bildiğim için önereceğim firma "sistemhost" olabilir.

Adresleri:Tıkla

esra-ekalite

#3 * Temmuz 23, 2008, 01:56:17 ÖÖ
burdan inceleyebilirsiz.kaliteli ve uygun fiyatlar için güvenilir bir adres..

ZaFeRySb

#4 * Temmuz 23, 2008, 06:06:19 ÖÖ
Arkadaşların dediği gibi güvenirlik,sınırsız destek ve tabiki kalite çok önemli.Ben yaklaşık 6 yıldır kebirhostu kullanıyorum.Ama sen çok iyi araştır.En ekonomik ve kalitesini bul.

AdmiN

#5 * Temmuz 23, 2008, 06:43:44 ÖÖ
Kebirhost'ta güvenilir hostlar arasında.

macera

#6 * Ağustos 09, 2008, 03:28:01 ÖÖ
tıkla derim

Dinç

#7 * Ağustos 09, 2008, 05:19:29 ÖÖ
Ben de üç senedir godaddy.com'dan aldığım hostu kullanıyorum. Özellikleri gayet güzel ancak; yeterli tecrübe yoksa teknik destek için ayrıca ücret ödemek gerekiyor ve ikinci dezavantaj ingilizce destek veriliyor olması. İngilizce bilmiyorsanız problem olur.

AdmiN

#8 * Ağustos 09, 2008, 06:53:00 ÖÖ
Ben de üç senedir godaddy.com'dan aldığım hostu kullanıyorum. Özellikleri gayet güzel ancak; yeterli tecrübe yoksa teknik destek için ayrıca ücret ödemek gerekiyor ve ikinci dezavantaj ingilizce destek veriliyor olması. İngilizce bilmiyorsanız problem olur.

Büyük ve aktif siteler için godaddy hiç uygun değil.Uzmanweb.net'i bir süre godaddy üzerinde barındırdım.Sonradan sql bağlantı hataları çıkınca, bir kaç teknik yardım mailinden sonra asıl işi öğrendim.Godaddy'de sql bağlantı sınırı var.Yani en küçük pakette 50, diğer paketlerde 100, ve 150 adet bağlantı sınırı vardı.Bunun üstüne çıkıldığında site sql bağlantı hatası veriyor.

akurudayi

#9 * Ağustos 09, 2008, 17:07:39 ÖS
Şimdiye kadar 4 host firmasıyla çalıştım. Size önerebileceğim bunlardan 2 si dir.

1- www.ihs.com.tr bana göre şu anda Türkiye'de 1 numara. Şu anda 3 tane sitem var ve hepsinide İHS'de barındırıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. Gerçekten ciddi projeler düşünüyorsanız  tavsiye ederim. Fiyatları biraz pahalı olabilir ama inanın verdiğiniz farka değer.

2- www.markum.net ilk çalıştığım host firmasıdır. Bu firma da tavsiye edebileceğim bir firmadır. Markumdan ayrılmayı düşünmüyordum fakat hosting paketleri bana uymadığı için ayrılmak zorunda kalmıştım. Tavsiye ederim.

Bunu özellikle yazmak istiyorum www.kb.com.tr (Kar Bilişim) bu hosting firmasına kesinlikle yanaşmayın derim. Benim başıma gelenler sizinde başınıza gelmesin.  2 tane sitemi 2 ay barındırdım inanın bu sürenin yarısını suspendde geçirdim. Her seferinde bir bahane buldular yok saldırı var, yok, kodlama hatrası var. İlk başlarda inanmıştım. Fakat günlük 3-5 ziyaretçisi olan sitem bile suspende alınınca jeton düştü. Bu firmanın (firma olduğundan bile emin değilim çünkü hala fatura veremediler) server sorunu var. Barındırdıkları siteleri periyodik olarak suspende alıyorlar. Sonunda kaçtım 10 aylık hosting paramı yakma pahasına, ve ben kaçtıktan sonra server yandı barındırdıkları bütün siteler güme gitti.  :D Sonuç olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aman uzak durun. İHS'yi tavsiye ederim.