UzmanWeb.Net Forum

Facebook fotoğraflarını topluca indirin! (Okunma sayısı 1669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burajan

* Mayıs 16, 2011, 06:12:02 ÖÖ
Facebook'daki fotoğrafları ve daha fazlasını bilgisayarınıza indirmenin en kolay yolu ile tanışın!

[sagresim]http://www.chip.com.tr/images/content/20110511094041.jpg[/sagresim]Facebook'a fotoğraf yüklemek oldukça kolay bir iş, ancak fotoğrafları toplu hale indirmeye gelince aynı kolaylık mevcut değil, özellikle de arkadaşlarınızın fotoğraflarında etiketlenmişseniz. Pick & Zip adlı web uygulaması ise bu görevi çok kolay bir hale getiriyor.

Pick & Zip ile kendiniz yüklemediğiniz fotoğrafları bile indirmeniz mümkün. Birkaç tıklamayla içerisinde göründüğünüz tüm Facebook fotoğraflarını yedekleyebilir, arkadaşlarınızın ve üye olduğunuz hayran gruplarının albümlerini indirebilirsiniz.

İlk yapmanız gereken uygulamanın giriş sayfasına gitmek ve onu Facebook hesabınız ile bağlamak. Bunun ardından ekranın sol alt kısmında bulunan yeşil 'Find My Photos' bağlantısına tıklayın. Bu sayede tüm fotoğraflarınızı ve albümlerinizi görebilirsiniz. Sol sütunu kullanarak arkadaşlarınızın fotoğraflarını da indirmeniz mümkün.

Fotoğrafları indirmek için tek tek seçin veya tüm albümü seçmek için 'Select All'a tıklayın. Bunun ardından 'Download' sekmesine tıklayın. Fotoğrafları ZIP veya PDF biçimlerinde indirmeniz mümkün.

Chip Online
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr