UzmanWeb.Net Forum

Facebook'tan Canlı Yayın Yapın (Okunma sayısı 2403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burajan

* Kasım 14, 2010, 09:14:34 ÖÖ
Kişisel Facebook sayfanızdan görüntülü canlı yayın yapmak ister misiniz? Bu ücretsiz uygulama ile tek tıkla canlı yayın mümkün.

Facebook kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biri de sunulan ek uygulamalar. Kişilerin ilgi alanlarına göre birçok farklı konuda içerik sağlayan bu servisler, sosyal paylaşım kavramının da pekiştirilmesini sağlıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde duyurulan bir uygulama, kullanıcılara oldukça farklı bir deneyim sunuyor. "Livestream for Facebook" ismiyle tanıtılan servis ile Facebook sayfanızdan canlı yayın yapmanız mümkün.İnternet üzerinden canlı yayın imkanı sunan Livestream'in resmi uygulaması olan servis, Facebook üzerinden de canlı yayın yapılabilmesini sağlıyor. Özellikle müzik grupları, şirketler ve ünlü kişilerin ilgi gösterdiği uygulama, bu kategoride benzeri olmayan bir hizmet veriyor. Canlı yayına başlamak için ilk koşul, Livestream hesabınızın olması. Ardından servise erişim izni verdikten sonra, profilinizde yeni bir sayfa oluşturarak canlı yayına başlayabilirsiniz.

shiftdelete.net
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

andorin

#1 * Aralık 20, 2010, 19:51:57 ÖS
Admin merhaba, internette bu konuyu ararken şans eseri burayı buldum; bende kendi sayfamda canlı yayın eklemek istiyorum, üyelerim izleyebilsin diye, live stream hesabı açtım sayfama uygulamayı tanıttım ve hesabımı orada aktif ettim fakat offline yazıyor kanal d ekleyemiyorum, acaba bana yardım edebilir misin?
Kayıtlı