UzmanWeb.Net Forum

Battlefield 1'de madalya kazanmak zor olacak! (Okunma sayısı 7894 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onlineumut

* Ekim 15, 2016, 20:00:05 ÖS
Battlefield 1'de ciddi bir ödüllendirme sistemi olacak ama bu sistemde kazanmanız hayli zor ve çileli olacak. Yeni madalya sistemi oyunculara meydan okuyor.

Battlefield 1'in çıkışına artık sayılı günler kaldı. DICE son olarak Oyunun madalya sistemine açıklık getirdi. Battlefield serisinde klasik olan madalyalar bu kez hayli değişim geçiriyor.
Battlefield 1 için haftalık madalyalar
Artık Battlefield 1 ile birlikte haftalık madalyalarımız olacak. Toplamda 34 farklı madalyayı 100'er kez kazanabileceğiz. Elbette bunları kazanmanızın size önemli bir faydası olacak. Madalyalar için tecrübe puanı hızlandırıcı kazanacaksınız. Böylece çok kolay bir şekilde seviye atlayabileceksiniz.

Bu madalyaların peşine düşebilmeniz için Battlefield 1'de takip sistemi de bulunacak. Haftalık madalyaları seçtiğinizde ilerlemenizi de kolayca görebileceksiniz. İşin sıkıntılı kısmıysa size haftalık sunulan madalyalardan sadece birini takip edebiliyor oluşunuz. Yine de madalyalar arası geçiş yaptığınızda ilerleyiş yok olmayacak.

Bu madalyaları kazanmak içinse istenilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Her birinde 3 veya 5 farklı aşamalar bulunuyor ve bunları tamamladığınız zaman ödülünüzü alıyorsunuz. Bir aşama sizden belli sayıda düşmanı belli bir silah tipiyle öldürmenizi isterken, bir diğerinde arkadaşlarınızı canlandırmanız beklenecek. Her tamamladığınız aşamadan sonra bir bildirim alacaksınız.

Yeni madalya sistemi ile oyunlara ilginç görevler eklenecek orası kesin. Üstelik seviye avantajı sağlayacak olması da oyuncuları Battlefield 1'e daha çok bağlayacaktır. Battlefield 1, 21 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.
Kayıtlı
http://urunsemti.com/duvar-saatleri/ duvar saatleri modellerimize bakmakınız için sitemize bekliyoruz