UzmanWeb.Net Forum

acil asp site bedava (Okunma sayısı 5542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orsa32

#10 * Aralık 04, 2008, 15:50:41 ÖS
Arkadaşlar bedava sitelere aldanmayın.2.gün sonra kaybolur.istersen myneti dene,hazır site araçları ve.istersen dosya yönetimi falan.bence önce incele sonra yapacağını yaparsın.saygılar.
Haddini Bilen Merttir, Vatan Bölünmez Tektir, Cumhuriyet Içinde Cumhuriyet  Kurmaya Çalışan Namerttir !

www.vuslatfm.com

Muhammed Shamil

#11 * Aralık 04, 2008, 19:56:00 ÖS
Arkadaşlar bedava sitelere aldanmayın.2.gün sonra kaybolur.istersen myneti dene,hazır site araçları ve.istersen dosya yönetimi falan.bence önce incele sonra yapacağını yaparsın.saygılar.

hayır mynette insanı çoook çok uğrastırıyor onun yerine bedava-sitem.com dan alın...
ayrıca benim 3 tane 3 yıldır kullandığım sitem var bedava hiçde bişiy olmadı ayrıca forumlarda...
ha şöle var eğer sen site kurmmussun ilgilenmiyorsun 1 ay geciyor adamlar bakar hiç bi değişiklik yok tabiiki silerler....

AdmiN

#12 * Aralık 05, 2008, 02:53:53 ÖÖ
Alıntı
ha şöle var eğer sen site kurmmussun ilgilenmiyorsun 1 ay geciyor adamlar bakar hiç bi değişiklik yok tabiiki silerler..

Katılıyorum.  ;D

dj talha

#13 * Ocak 04, 2009, 21:53:06 ÖS
arkadaşlar ben site aldım giriş bölümünü göremi yom ne olu bana yar dım edin msn mi verim görüşelim

Yönetici Notu: Forumda msn adresi vermek yasaktır.Biraz daha detaylı bilgi ve sitenin adresini yazarsan buradan da yardımcı olabiliriz.
Son Düzenleme: Ocak 05, 2009, 01:59:33 ÖÖ Gönderen: AdmiN

baffee

#14 * Ocak 31, 2009, 09:00:32 ÖÖ
 ;D