No module Published on Offcanvas position

WordPress için 5 Adet Forum Eklentisi

1. Asgaros Forum

Web sitenizi hafif ve zengin özellikli bir tartışma panosuyla genişletmek istiyorsanız Asgaros Forum mükemmel bir WordPress eklentisidir. Kurulumu kolaydır, süper hızlı ve WordPress'e mükemmel şekilde entegre edilmiştir.

 

 

  

2. wpForo Forum

wpForo Forumları en iyi WordPress forum eklentilerinden biridir. WordPress web siteniz için tam teşekküllü ancak kolay ve hafif bir forum çözümü. Modern ve duyarlı forum düzenleri ve stilleri ile birlikte gelir. Bu WordPress forum eklentisi verimli ve profesyonel bir topluluk çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi getiriyor. Eşsiz özelliklere sahip güçlü ve güzel bir forum.  BuddyPress ve Ultimate Members eklentileriyle uyumludur.

    

3. bbPress

bbPress hem üye yönetim sistemi hem de forum özelliği taşımaktadır. Bu eklenti ile sitenize sosyal ağ özellikleri kazandırabilirsiniz.

WordPress’in kapsamlı eklenti sistemi sayesinde mükemmel eklenti özelliklerine izin verirken, nesneleri olabildiğince küçük ve hafif tutuyoruz. bütün bunların anlamı nedir? bbPress yalın, kaba ve attığınız her işi yapmaya hazır. bbPress, entegrasyon kolaylığı, kullanım kolaylığı, web standartları ve hıza odaklanmıştır.

 

   

4. Simple:Press

Simple: Press, kurumsal sınıf forum yeteneklerini WordPress sitenize getirir. İhtiyacınız olan ek güçlü özelliklerle forumunuza başlamanızı kolaylaştırır. Özel tablolarla performans için tasarlanan bu ürün, WordPress’in kullanıcı ve güvenlik modeline sıkıca entegre edilmiştir ve binlerce kullanıcıya kolayca ölçeklenebilir. Diğer Forum eklentilerinin aksine, Basit: Press’in tüm özellikleri tek bir kuruluş tarafından oluşturulup desteklenir - bir özellik için desteğe ihtiyacınız olduğunda birden fazla satıcıyla iletişim kurmanıza gerek yoktur!

Ve Basit: Basın yüzlerce özelliğe sahiptir! Ücretsiz fonksiyonlar ve premium eklentiler arasında muhtemelen ihtiyacınız olabilecek her özellik var.

  

5. Discussion Board

Tartışma Panosu, WordPress sitenize bir forum eklemenin kolay bir yoludur. Tek tıklatmayla kurulum ve önde gelen WordPress forum eklentisi yapan temel özelliklere sahiptir. Kullanıcılar bir ön uç formu aracılığıyla kayıt olabilir ve giriş yapabilirler. Kullanıcılar yeni forum konularını basit bir formla gönderebilir, her forum konusu, diğer kullanıcıların yanıtlayabileceği kendi sayfasında görüntülenir.

 

 

 

 

   

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR