No module Published on Offcanvas position

AcyMailing - Joomla Ebülten ve Abonelik

AcyMailing Joomla eposta (email) ve haber (newsletter) bülten sistemidir. AcyMailing aracılığı ile kendi pazarlama stratejilerinizi geliştirebilir ve Joomla site üyelerinize ve sisteme abone olan ziyaretçilerinize, istediğiniz sayıda haber ve eposta bültenlerini çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Eposta abonelik sistemine sınırsız sayıda abone kabul edebilir ve bu aboneleri gelişmiş seçenekler aracılığı ile yönetebilirsiniz. Her bir üyeye özelleştirilmiş (her aboneye kendi ismi ile özel) mailler ve bültenler gönderebilirsiniz. Böylece sitenizdeki güncellemeleri anında takipçilerinize haber edebilir, kampanyalarınızı anında müşterilerinize duyurabilirsiniz. 

Eklenti ile birlikte gelen modül aracılığı ile ziyaretçilerinizin kolayca sisteme abone olmalarını sağlayabilirsiniz. Joomla ile oluşturduğunuz makalelerinize kolay bir şekilde bültenlerinizin içerisinden bağlantı verebilirsiniz.

Bültenler için farklı Bülten Listeleri oluşturarak kategorize edebilir ve abonelerinizin hangi listeye abone olacağını yönetebilirsiniz, böylece farklı üyelere farklı epostaları hiç zorlanmadan otomatikman gönderebilirsiniz.

Bütün bu sayılanların haricinde AcyMailing bileşeni daha onlarca ek özellik sunmaktadır.

Yorumlar   

banu tutu
0 #1 banu tutu 05-08-2013 04:30
iyi bilmek lazım
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR