No module Published on Offcanvas position

HwdVideoShare - Joomla Video Bileşeni

HwdVideoShare, Joomla için geliştirilmiş video bileşenidir ve popüler video servislerinin ve sağlaycılarının (youtube, dailymotion v.b.) sunmuş oldukları özelliklerin birçoğunu Joomla siteniz için sunmaktadır. hwdVideoShare, mpg, mpeg, avi, divx, mp4, flv, wmv, rm, mov, moov, asf, swf ve vob video formatlarını desteklemektedir, ayrıca yine bu formatlardaki HD (high definition - yüksek çözünürlük) videoları da bileşen aracılığı ile sitenizde yayınlayabilirsiniz. Eklenti çalışma için FFMPEG, MENCODER ve FLVTOOL2 gerektirmektedir. 

Eklenti sunucunuzda bulunan videoların yayınlanmasını sağladığı gibi, aynı zamanda Youtube, Google Video gibi 3. parti sitelerden de videolar eklemenizi sağlamaktadır. Ayrıca 3. parti plugin'ler aracılığı ile dış sitelerden video ekleme ve yayınlama özelliğini arttırabilirsiniz.

Bileşenin kullandığı Ajax teknolojisi sayesinde, ziyaretçileriniz video akışını engellemeksizin videolarını oylayabilir, yorumlayabilir, raporlayabilir ve videoları favorilerine ekleyebilirler.

hwdVideoShare bileşeni aynı zamanda, Joomla sitelerde sıklıkla kullanılan şu eklentilerle de entegre olarak çalışabilmektedir:

Jom Social, Community Builder, Jom Comment, JComment, Kunena Forum, JACL, Google AdSense, Longtail Video network, sh404sef ve ARTIO JoomSEF, SEFAdvanced, Alpha User Points ve Twitter.
Türkçe dil dosyasını indir >>

Yorumlar   

kaanuysal
0 #1 kaanuysal 25-12-2013 16:54
link ölmüş. yenilemeniz mümkün mü
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR