No module Published on Offcanvas position

Phoca Gallery - Fotoğraf Galerisi Bileşeni

Phoca Gallery, Joomla için geliştirilmiş en güçlü ve en çok fonksiyona sahip resim foto galerilerinden birisidir. Bileşenin onlarca türde galeri şablonu ve çeşidi bulunmaktadır. Fotoğrafları slayt, lightbox, pop-up ve benzeri bir çok çeşit seçenekle gösterebilirsiniz. Sadece resimleri göstermekle kalmayıp; fotoğraf makinesi exif bilgilerini, yükleme tarihini, çekildiği coğrafi yeri, çeken üye bilgisini gösterebilirsiniz. Ayrıca bütün resim ve fotoğrafları üyelerinizin yorumlamasına izin verebilirsiniz.

Phoca Gallery ile aynı zamanda Joomla sitenizin üyelerine kendi fotoğraf galerilerini oluşturup, kendi kategorilerine resim ve foto yükleme şansı verebilirsiniz. Böylece bu eklenti ile gelişmiş bir fotoğraf paylaşım sitesi de oluşturabilirsiniz. Ayrıca resim ve fotoları oylama özelliği de bulunmaktadır.
Yine Phoca Gallery tarafından geliştirilen modüller ile popüler, yeni eklenen, belirli kategorilerdeki, belirli üyelere ait, özel seçilen v.b. özelliklerdeki resimleri de sitenizin modül pozisyonlarından yayınlayabilirsiniz.
Ayrıca Content Plugin eklentisi ile de istediğiniz resimleri Joomla sitenizde herhangi bir makalede ve içerikte yayınlayabilirsiniz.
Resim & Fotoğraf download (indirme) özelliğini etkinleştirerek ziyaretçilerinizin sitenizde görselleri indirmelerine olanak verebilirsiniz.
Tüm bu yukarıda saydığımız özellik ve fonksiyonların haricinde Phoca Gallery eklentisi daha bir çok özelliği de barındırmaktadır. Joomla siteler için en iyi fotoğraf & resim galerisi çözümü olarak Phoca Gallery en çok tercih edilen eklentiler arasındadır.


  


 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR