No module Published on Offcanvas position

Phoca Download - Dosya İndirme Bileşeni

Joomla download eklentisi Phoca Download bileşeni güncellendi. Joomla sitenizde dosyalarınızı, dokümanlarınızı ve istediğiniz verileri Phoca Downlaod aracılığı ile ziyaretçilerinize rahatlıkla sunabilirsiniz. Geniş yapılandırma seçenekleri ve özellikleri ile sitenizin ihtiyacına göre dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Sınırsız kategori oluşturma seçeneği ile de dosyalarınızı kategorize edebilir ve bir dosya download dizini oluşturabilirsiniz. Eklenti en çok tercih edilen Joomla dosya yöneticisi eklentileri arasında yer almaktadır. 

İnidirlecek (download) dosyaları kendi sunucunuza yükleyebileceğiniz gibi, aynı zamanda uzak sunucuda (başka sitelerdeki) bulunan dosya ve dokümanlara da direkt olarak bileşenden indirme bağlantısı verebilirsiniz.

Bileşenle birlikte gelen modül ve plugin'ler de eklentinin fonksiyonlarını çok daha geniş alanlarda kullanmanıza ve sitenizde daha etkin şekilde dosyalarınzı yayınlamanıza yaramaktadır.

En çok inidirlenler, yeni güncellenenler, yeni eklenenler gibi çeşitli özelliklerdeki dosyalar göstermek için modüller, Joomla sitenizdeki makalelerinizin içerisine direkt olarak eklemenizi ve yayınlamanızı sağlayan plugin bulunmaktadır.

Farklı şablon seçenekleri ile temanızla en uygun renkleri seçebilirsiniz. Ayrıca çok daha geniş yapılandırma ayarları ile birçok özelleştirme yaparak eklentiyi özelleştirebilirsiniz.

 

 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR