No module Published on Offcanvas position

Yazarlar Portalı

 Yazarlar Portalı v2.2
Yazarlar portalının kurulumu ve kullanımı çok basit olup, kolayca yönetebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Yazarlar portalını kullanarak; site ziyaretçilerinin üye olarak yazar olabilir, kendi yazılarını gönderebilir. Her üye (yazar), kendi yazılarını ekleyebileceği, düzenleyebileceği, silebileceği, yazılarına yazılan yorumları düzenleyebileceği ve silebileceği, kendi genel ayarlarını güncelleyebileceği bir kontrol paneline sahiptir. Yazıları eklerken forum kodu özelliğinden faydalanabilmektedir. Ziyaretçiler her yazarın yazılarını okuyabilir ve yorumlar yazabilir. Yazı arama sayesinde yazı arayabilirler. Bu sistemin genel olarak yönetimi de mevcut olup, üye bilgilerini düzenleyebilir ve silebilir, kategori ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilir, yazıları düzenleyebilir ve silebilir, yorumları düzenleyebilir ve silebilir, duyurular ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilir, site üzerinden gelen iletişim mesajlarını okuyabilir, üye olma sayfasındaki ülkeleri ve şehirleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Bu yazarlar portalının diğer özelliklerini yazının devamından görebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Yazarlar portalına ait tüm ekran görüntüleri aşağıda küçük resimler halinde yer almaktadır. Küçük resimlerin üzerine tıklayıp büyük halini görebilir ve resimler arasında kolaylıkla dolaşabilirsiniz.

Yorumlar   

melih
0 #1 melih 02-06-2012 19:03
kurulumu nasıl yapıcaz acaba hazır sistemlere alıştığım için scriptlerde zayıf kaldım :) kurulumu anlattığınız konu var mı?
Alıntı
Adem TÜRK
0 #2 Adem TÜRK 14-06-2012 15:53
Alıntılandı melih:
kurulumu nasıl yapıcaz acaba hazır sistemlere alıştığım için scriptlerde zayıf kaldım :) kurulumu anlattığınız konu var mı?


Dosyaları yükledikten sonra site.asi.com/ku rulum.asp şeklinde çalıştırırsanız kurulum sayfası gelecektir.Ayrı ca indirdiğiniz dosyaların içinde açıklama dosyası mevcuttur.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR