No module Published on Offcanvas position

Fiber İnternet Haritası HazırSon yıllarda hızlanan internet, klasik bakır kablolar yerine fiber adı verilen özel kablolar ile taşınmaya başladı. Son yıllarda Türk Telekom'un fiber altyapısını geliştirmesiyle beraber, aboneler de bu hizmetten faydalanmaya başladı.

Türk Telekom'un son reklamındaki rakamlara göre bugüne kadar Türkiye çapında yaklaşık 160.000 km uzunluğunda fiber kablo döşendi.

Yüksek hızlı internet hizmeti anlamına gelen fiberin en büyük sorunu ise her yerde bulunmaması. Bugüne kadar kullanıcılar ev ya da işyerlerinin bulunduğu bölgede fiber altyapısının olup olmadığını Türk Telekom'u arayarak öğrenebiliyorlardı.Bu konuda bir adım atan Türk Telekom, harita üzerinde fiber altyapısının olup olmadığını gösteren bir servisi hizmete sundu.

Tıklayın, öğrenin!

Tüm Türkiye çapında hizmet veren servis yardımı ile istediğiniz bir yerde fiber internet altyapısının olup olmadığını birkaç saniye içinde öğrenebiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak haritaya ulaşabilir, bulunduğunuz il, ilçe, mahalle ve sokak adına kadar yazarak sonuçları görebilirsiniz.

Shiftdelete.net

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ