No module Published on Offcanvas position

LG'den Snapdragon 800'lü Akıllı TelefonPopüler mobil grafik test programı GL Benchmark'ın veritabanında LG D801 kod adında yeni bir üst seviye cihaz belirdi. LG Optimus G2 olma ihtimali bulunan cihaz, Adreno 330 GPU'sunun kullanıldığı Snapdragon 800 işlemcisinden gücünü alıyor.

Qualcomm'un MSM 8974 kod adını verdiği Snapdragon 800 işlemcisinin 1728 MHz'de çalıştırıldığı telefon, şimdilik nihai yazılıma sahip değil. Snapdragon 800'ün 2.3 GHz'e kadar çıkabildiği bilgisini de ekleyelim. Belki LG, telefonun final sürümünde hızı yükseltebilir.iPad 4'teki A6X işlemcisinin içerisinde bulunan grafik işlemcisini rahatlıkla geride bırakabilen Adreno 330, şimdilik en güçlü GPU'lardan biri olarak görülüyor.

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminin kullanıldığı ürün, Full HD ekranla gelecek. Cihazda fiziksel tuşun kullanılmaması bekleniyor. Çünkü ekran çözünürlüğü 1794 x 1080 olarak belirtiliyor. Bu da demek oluyor ki, ekranın alt kısmında ayrılmış navigasyon tuş bölümü bulunuyor.Bakalım LG, yeni cihazını ne zaman ve hangi ad ile piyasaya sürecek?

Shiftdelete.net

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ