No module Published on Offcanvas position

Facebook Yorumları da CevaplatacakFacebook uzun süredir yapılması gereken bir değişikliğe giderek ilk etapta masaüstü sürümü için Facebook'ta artık yorumlara cevap verilebileceğini duyurdu.Uzun zamandır neden böyle bir değişiklik yapılmadığı merak konusu olurken, dünyanın en çok nüfusuna sahip olan sosyal ağı Facebook'un bu hizmeti bugünden itibaren kullanılabilir hale getireceği belirtildi.

Facebook'a eklenen bu yeni özellik sayesinde artık gönderilerinizin altına yapılan yorumlara direkt olarak cevap verebileceksiniz. Verdiğiniz cevap da yalnızca o yorumun üzerine tıklandığında görülebilecek.

Yalnızca kullanıcılar için değil, şirketlerin resmi Facebook sayfaları için de varolan karmaşaya son vereceği düşünülen bu özelliğin ilk etapta 10.000'den fazla takipçisi bulunan grup ve profiller için aktif hale geleceğini de belirtelim.

10 Temmuz 2013 tarihine kadar ise tüm kullanıcılar için bu özellik aktif hale getirilmiş olacak. Eğer 10.000'den fazla takipçiye sahip bir profiliniz ya da Facebook sayfanız varsa, Sayfa Yönetimi paneline girerek Yanıtlar sekmesini aktif hale getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Shiftdelete.net

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ