No module Published on Offcanvas position

Haswell ile Ultrabook Fiyatları Düşebilir!Intel'in Windows 8 ile beraber hızlandırdığı İkisi Bir Arada Ultrabook ve Ultrabook konseptleri, hem tablet hem de bilgisayar deneyimini kullanıcılara sunmayı vaad ediyor.

Ürünlerin yüksek fiyatlarından yakınan kullanıcılara Intel'den iyi bir haber geldi. Intel Çözümler Zirvesi'nde konuşan Kirk Skaugen, Haswell işlemcilerle donatılacak olan yeni nesil Ultrabooklar için hedefledikleri başlangıç fiyatının 599 Dolar seviyesinde olacağını duyurdu.

Tatil sezonunda pazara sunulması beklenen yeni nesil Ultrabooklar, tüm günü kapsayan pil ömrü, yüksek çözünürlüklü ekranlar, dokunmatik ekran desteği, daha yüksek grafik performansı ve genel artan işlem performansı, daha az ısınma gibi özelliklerle kullanıcıların dikkatini çekecek.

Intel'in giriş seviyesi için hazırlayacağı Ultrabook işlemcilerinin, sadece grafik işlemci tarafında farklılıklar sunması bekleniyor. Intel'in üst segment işlemcilerinde GT3 tabanlı grafik çözümleri sunması bekleniyorken, giriş seviyesinde HD Graphics 4600 ile yola devam edilebilir. Intel'in yeni nesil grafik işlemcisi GT3 hakkında gelen bilgilere göre, Nvidia'nın GT650M ayarında bir performansa sahip olduğu konuşuluyor.

Shiftdelete.net

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Adem TÜRK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni - WebmasteR

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ