Haberler

Bilişim mağazaları ve tekno marketlerde satışa sunulan Windows 7, Home Basic, Home Premium, Professional ve Ultimate paketler olarak raflardaki yerini aldı.Türkiye'de bütün dünya ile aynı anda lansmanı yapılan Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 7, ülkemizin önde gelen tekno marketlerde satışa sunuldu

. Hayatı kolaylaştıran sayısız özelliği ve yenilikçi teknolojileriyle bilgisayar kullanıcılarının bir numaralı tercihi olacak Windows 7, dört ayrı sürüm olarak satışa sunuldu.

 

 

Tüm dünyada "Windows, Sınırsız Yaşam" sloganıyla aynı anda satışa sunulan Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 7, bireylerin ve kurumların bilgiye ulaşmasının önündeki bütün engelleri kaldırdı. Bu çerçevede Windows 7 değişimin zirve noktasını temsil ediyor.

Hayatı kolaylaştıran işletim sistemi Windows 7, sunduğu sayısız teknoloji ile son yılların en yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor. Bilgisayar kullanım alışkanlıklarında çarpıcı değişimler sunan sezgisel arayüz tasarımı, hızlı sistem altyapısı, akıllı, zengin arama işlevleri ve gelişmiş güvenlik özellikleri, Windows 7'yi rakipsiz kılıyor.

Haberin devamı için tıklayın.>>

kaynak