YouTube Capture iPad'e Hazır

 

Google'ın mobil cihazlardan YouTube'a video gönderimini kolaylaştırmak ve yaşanan zaman kaybının önüne geçmek için hazırladığı YouTube Capture uygulaması geçtiğimiz yılın sonunda iPhone ve iPod Touch'larda yerini almıştı.

Yayınlandığı günden sonra birçok kullanıcının beğenisini kazanan Capture, geçtiğimiz günlerde aldığı güncelleme ile 1080p çözünrlük desteği kazanmış ve ses senkronizasyonu ve performans iyileştirmeleri edinmişti.

Bu güncellemenin ardından bir büyük güncelleme daha yayınlayan Google, uygulamayı 1.2 versiyonuna güncelleyerek uygulamaya iPad desteğini de ekledi.

Artık iPad ve iPad mini için de uyumlu olan YouTube Capture uygulaması sayesinde kullanıcılar iPad'lerinden video kaydedip, gerekli düzenleme ve iyileştirmeleri uyguladıktan sonra videolarını YouTube'a yükleyip daha sonra bu videolarını Facebook, Twitter ve Google+ üzerine paylaşabilecek.

Uygulamanın Android versiyonu olup olmayacağı konusunda hala net bir açıklama yapılmazken, iOS cihazına uygulamayı kurmak isteyen okuyucularımız bu bağlantıyı kullanabilirler.

Shiftdelete.net

Yorum ekle