Haberler

Daha önce Twitter kullanıcıları, ünlülerin hesaplarında onay işaretine rastlamıştır. Hesabın gerçekten adı geçen ünlüye ait olduğunu belirten onay işareti artık Google+'ta da bulunuyor.
Google+ çıktığı günden beri büyük bir ilgi görüyor. Özellikle Facebook'un son dönemde yaptığı çeşitli değişiklikler, kullanıcıları rahatsız etmişti. Sırf bu yüzden dahi Google+'ı tercih eden pek çok kullanıcı bulunuyor.

Günden güne büyük bir ivmeyle büyümeye devam eden Google+ sadece internet kullanıcılarının değil, ünlülerin de ilgisini çekmiş durumda. Google+ geliştiricileri, bundan sonra tıpkı Twitter'da olduğu gibi ünlü kullanıcı profillerine, gerçekten o kullanıcıya ait olduğunu belirten bir onay işareti bulunacağını bildirdi.

Onay işaretinin üzerine gelindiğinde, "doğrulanmış adname" mesajı çıkıyor. Bu mesaj ve onay işareti, sıradan kullanıcılarda bulunmayacak. Onaylanmış hesapların, ünlü isimlerin Google+'a yönlenmesi için atılmış bir adım. İki aydır yayında olmasına rağmen hala davet sistemi ile kullanıcı kabul eden Google+, ünlülerin de hesap oluşturması sayesinde diğer pek çok kullanıcıyı siteye çekmeyi planlıyor.

SDN