Haberler

İnternetin en önemli iletişim araçlarından biri olduğunu düşündüğümüzde kullandığımız mesajlaşma yazılımlarının da önemi bir kat daha artıyor.Eğer kullandığınız mesajlaşma yazılımı isteklerinize cevap vermiyorsa sizler için hazırladığımız en iyi 10 mesajlaşma yazılımına bir göz atmanızı öneriyoruz.

Hamachi
Hamachi ile başlıyoruz. Hamachi bir mesajlaşma yazılımından çok bilgisayarlar arasında bir köprü kuruyor. Bu köprü sayesinde LAN destekli oyunları da Hamachi ağı üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Sanal bir ağ oluşturmanıza yarayan Hamachi yazılımı sayesinde ağınızdaki kullanıcılarla veya listenize ekli Hamachi kullanıcılarıyla mesajlaşabiliyorsunuz. Yapılandırdığınız sanala ağ en fazla 16 kişiyi destekliyor.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

 

Google Talk
Google Talk günümüzde oldukça popüler bir mesajlaşma yazılımı. Bu yazılımı popüler yapan güç ise Google'ın sunduğu avantajlar. Bilgisayarınızda oldukça az yer kaplayan bu yazılım çalışırken sisteminizi de etkilemiyor.

Google Talk yazılımı ile dosya transferi de yapmanız mümkün. Ayrıca yazılımın sesli mesaj özelliğini kullanarak çevrimdışı arkadaşlarınıza sesli mesaj bırakabilirsiniz.

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Haberin devamı için tıklayın >>