36858.pngAdd to Menu yönetici modülüdür.Yönetim panelinde sağ üst köşeye bir kısayol ekler.Bu kısayol sayesinde makale ve kategorileri kolayca menüye eklemeyi sağlar.Makaleleri her seferinde menüye girip eklemektense, bu modül ile makaleyi düzenleme sayfasındayeken menüye eklemek daha kolaydır.Müdülü indirmek için indir düğmesine tıkladığınızda açılan sayfada download free düğmesine tıklayın.

Uyumluluk: Joomla! 2.5 Series

 

 

Bu modülün kullanım videosunu izlemek için tıklayın...

34487.png

MiniFrontPage haber gösterim modülüdür.Modül ayarlarından haber ayrıntılarının nasıl ve ne şekilde görüneceğini ayarlayabilirsiniz.Haber resmini istediğiniz ölçülerde küçültebilir, kayan haber bloğu oluşturabilirsiniz.Blok renklerini değiştirebilir, kayan haber bloğu yapabilirsiniz.Modülü indirmek için yayıncının sitesine üye olmak gerekmektedir.

 

Uyumluluk: Joomla! 2.5 SeriesJoomla! 3.0 Ready

 

 Bu modülün kullanım videosunu izlemek için tıklayın...

Sitenizde sosyal site (Facebook, Twitter, Pinterest, Google +) düğmelerini göstermek için kullanabileceğiniz bir modül.Ayrıca facebook sayfanızı beğenenleri de gösterebilen bu modül sitenizi sosyal olarak yansıtacak faydalı bir modül.

Uyumluluk: Joomla 1.7 - 2.5

 

 

 

 

 

Joomla sitenize ziyaretçilerinizin Sosyal Paylaşım sitelerindeki profilleri ile üye girişi yapmalarını sağlayan eklentidir. Yani Facebook ve Twitter gibi sitelerde bulunan profilleri ile direkt olarak Joomla sitenize üye girişi gerçekleştirmektedir.
Eklentiyi indirebilmek için üreticisinin sitesine ücretsiz üye olmanız gerekmektedir!

Desteklediği sosyal siteler: AOL, Facebook, FourSquare, Google, Hyves, LinkedIn, Live, LiveJournal, Mixi, MyOpenID, MySpace, OpenID, Orange, StackExchange, SteamCommunity, Twitter, Verisign, Virgilio, Vkontakte, WordPress

Uyumluluk: Joomla 1.5, 1.6, 1.7, 2.5
Dil seçenekleri: English - Spanish - French - Italian - Russian - German - Greek - Danish - Arabic - Ukranian

 

SP Tab, ziyaretçilere en iyi içerik sunumuna yardımcı olan son derece özelleştirilebilir ve güçlü sekmeli tab modülüdür.Bu modül, 10 hazır stilleri ile birlikte gelir ve her bir ön ayar modülü web sitenizin rengine uyum sağlamak  amacıyyla 3 renk düzeni vardır.Hazır stilleri kullanmak istemezseniz renkleri kendiniz de özelleştirebilirsiniz.

Özellikleri:

1. 10 farklı stil görünüm seçeneği
2. 30 ayrı renk düzeni
3. Slayt, geçiş ve normal animasyon
4.Yatay ve Dikey modda ayarlayabilme
4.Son derece özelleştirilebilir yönetim
5. Modül listesinden istediğiniz modülü dahil etme

Uyumluluk: Joomla 1.5 - 1.6

Örnek Demo >>

Modülü İndir >>

Images Crawler modülü ile belirli bir klasördeki resimleri kayan şekilde gösterip bu resimlere site bağlantısı verebiliyorsunuz.Belirtiğiniz bir resim kategorisini, yatay ve kaydırarak gösteren modül. Resim üzerine fare ile gelince durma ve fareyi saga ve sola oynattığınızda resimlerin yönlerini değiştirme gibi bazı özellikleri mevcut.


Modül özellikleri:
Modül boyutu ayarlanabilir, resime bir link baglanabilir, arkaplan uygulanabilir, kayan resimlerin hızı ayarlanabilir.

Uyumluluk: Jommla 1. 5 - 1.6 - 1.7


Fast Contact, özelleştirilebilir alanları ile kullanımı kolay bir iletişim formudur.İki adet açılır kutu özelliği içine istediklerinizi ekleyebilirsiniz.

Uyumluluk: Joomla 1.5
NOT: Modülü indirmek için yayıncı siteye üye olmanız gerekiyor.