Köşe Yazıları

Öncelikle şu anda gecenin karanlığında binbaşının odasında ki pc de size bu yazıyı acele bi şekilde hazırlamış bulunuyorum. 
Uçuş simülasyonları, belki de oynaması en zor oyun türlerinin başında gelir.Eğer bu tarz oyunlara meraklıysanız bi şekilde kontrollerine alışmaya çalışırsınız.Ben evimde Tom Clancy's HAWX oyununu ilk oynadığım sıralarda oyun türünü çok sevdiğim halde kontrollerine alışamadığım için oynamamayı bile düşünmüştüm ancak o kadar kontroller bize bağlı ve grçekti ki oyunu kapattıktan 5-10 dk sonra tekrar açıyordum.İşte böyle bi oyunun şimdi 2. Versiyonu ile karşımıza çıkıyor.Bir çok sağlam oyunun yapımcısı olan UBİSOFT Tom Clancy's HAWX ile bizi 2009 yılında tanıştırmıştı.Oyunun üstünden fazla zaman geçmemesine rağmen Tom Clancy's HAWX 2 ile tekrar karşımızda.
H.A.W.X. 2’de, Amerikan, İngiliz ve Ruslar’a ait olan birçok uçağı kontrol ediyor ve 20 bölüm boyunca farklı görevlere ve hava savaşlarına katılıyoruz. Hikaye çok yaratıcı değil ve kısır kalıyor. Mücadelemiz daha çok Orta Doğu’da geçiyor. Bir yanda, burada türemiş olan çeşitli elebaşlarını çökertmeye çalışırken, diğer yanda Rusya’dan esrarengiz biçimde kaybolmuş olan nükleer silahların akıbetini araştırıyoruz. Hikaye bölümler arasındaki çeşitli ara videolarla şekillendirilmeye çalışılmış.


Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 1024x768.


Eğer ilk versiyonunu oynadıysanız 2. versiyona pekte gerek yok çünkü pek fazla bir şey katılmamış.Her ne kadar hal böyle olsada kaçırılmaması gereken bir oyun.Şu askerlik bitsin tam gaz oyunlara devam

UzmanWeb.Net
İlhan Emecan