Microsoft Tekelciliği Bırakmıyor

Microsoft Neyi Hedefliyor?

Microsoft bildiğiniz üzere Vista işletim sistemini çıkartmış ancak iyi sonuçlar alamamıştır. Daha sonra arkasına Windows 7 işletim sistemini çıkartmıştır. Windows 7 daha iyi bir işletim sistemi olduğu bir gerçek olmasına rağmen Windows XP işletim sistemini kullananların sayısı çok olunca bu da Microsoft’u rahatsız etmektedir. Dolayısıyla bunun arkasına başka bir işletim sistemi çıkartamamakta ve çeşitli yazılımlar yaparak bunları Windows XP işletim sisteminden uzak tutmaktadır. Windows XP kullanıcılarının bu sayede yeni işletim sistemine geçmelerini hedeflemektedir.

Windows XP İşletim Sistemi Kullanıcıları Bu Durum Karşısında Ne Yapacaklar?

Aslında her şey çok açık. İnternet dünyasında çok kaliteli ve birçok tarayıcı bulunduğu üzere bunları kullanacaklardır. Bu tarayıcılar zaten şuan itibariyle ön planda bulunan ileri teknolojide yapılmış ve her geçen gün geliştirilmekte olan tarayıcılardır.

Bu İnternet Tarayıcılarını Nereden İndireceğiz?

Bu internet tarayıcılarının hepsinin kendi internet sitesi bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki vereceğim bağlantılardan istediğiniz tarayıcıyı indirebilir, hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mozilla Firefox
Opera
Google Chrome
Apple Safari

Yorum ekle

JOOMLA DERSLERİ

WEB 2.0 DERSLERİ

WORDPRESS DERSLERİ

ARDUINO DERSLERİ

CSS UYGULAMALARI

WORDPRESS - JOOMLA EKLENTİ

WORDPRESS TEMALARI

JOOMLA TEMALARI