Video Dersler
Photoshop’ta yapacaklarınız bir noktadan sonra ” hayallerinizle sınırlı ” dersek sanırım yanılmamış oluruz. Dersimizin içeriği Photoshop’ta birkaç farklı fotoğraf ve birkaç fırça kullanımıyla oluşturulmuş, belkide oluşturulurken kullanılmış olan fotoğraflarla hiç alakası olmayan, Photoshop’ta basitce bir manipülasyon işleminin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışan bir video.

Yukarıda da belirtmeye çalıştığımız gibi sizde videoyu izlerken Photoshop’ta yapılan manipülasyon işleminin aslında çokta karmaşık olmadığı; sadece hayal gücünüzü biraz daha zorlamanız gerektiğinin siz de farkına varacaksınız. Umarız hazırlamış olduğumuz eğitim videosunu izledikten sonra sizde Photoshop’ta videoda anlatılan manipülasyon çalışmasından çok daha güzelini yapabiliyor olmanız.

Videoyu hazırlarken videoda kullanmış olduğumuz fotoğrafları kendinizi sınamanız açısından yayınlama gereği duyduk. Fotoğrafları buraya tıklayarak ya da indir başlığı altından indirebilirsiniz.

Son olarak Photoshop’ta kendinizi yeterli görmüyorsanız, sitemizde daha önce yayınladığımız ve sizi birçok konuda rahatlıkla aydınlatacağını düşündüğümüz Photoshop derslerimize göz atmanızı şiddetle öneriyoruz.